מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ניסאן אלטימה חדשה

  28/06/2016
  הגדל

  קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן משיקה בישראל, את ניסאן אלטימה SV 2016. האלטימה החדשה, מרעננת את קטגוריית הסדאן בגודל בינוני, עם עיצוב חדשני ומערכות טכנולוגיות ובטיחות מתקדמות.

  עיצוב- הדגם המחודש מאמץ שפה עיצובית ועדכנית המקנה לרכב מראה רענן, צעיר וחדשני, המוצא ביטוי בעיצובי מתכת בחזית הרכב, פגוש, פנסים קדמיים, פנסי הערפל ומכסה תא המטען. כמו-כן לעיצוב החדש השפעה על היעילות האווירודינמית של הרכב, הפחתת ההתנגדות לרוח מ- 0.20 cd ל- 0.26, מה שיסייע לשיפור תצרוכת הדלק. זאת בנוסף לכיסויי הרצפה החדשים, הסבכה הקדמית האקטיבית אשר נפתחת ונסגרת בהתאם למהירות וצורך המנוע בקירור. לצד השינויים החיצוניים הושם דגש על העיצוב הפנימי תוך יצירת מרחב פנימי ענק ותא נוסעים בסטנדרט "אמריקאי". מושב הנהג מתכוונן ל- 6 מצבי ישיבה שונים ומושב הנוסע הקדמי מתכוונן ל-4 מצבי ישיבה שונים. הריפודים הפנימיים עשויים מבד ומוצעים בשני גוונים :בז' בהיר ושחור. ההגה וידית ההילוכים עטופים בעור לנוחיות הנהג. השמשה הקדמית אקוסטית ומבודדת רעשים וכיול המתלים משודרג.

  מנוע- לניסאן אלטימה מנוע בנזין חזק ועוצמתי בנפח 2.5 ליטר המפיק 182 כ"ס ומומנט של - 24.8 קג"מ.

  אבזור- ניתן ליהנות ממערכות שמע מתקדמת עם 6 רמקולים. זאת לצד בקרת שיוט, מערכת מולטימדיה עם מסך מגע צבעוני בגודל 8 אינץ ומערכת הפעלה אנדרואיד, ניווט waze מובנה, מצלמת רוורס, מזגן עם בקרת אקלים חכמה מפוצלת, Bluetooth, מושב נהג מתכוונן חשמלית לגובה ולעומק עם תמיכת גב תחתון, מפתח חכם וכפתור להנעה. בתחום הבטיחות, האלטימה החדשה תצויד במערכת התרעה לשמירת מרחק וסטייה מנתיב מתוצרת מובילאיי כסטנדרט.

  ניסאן אלטימה, הוא רכב המנהלים הנמכר ביותר של ניסאן בצפון אמריקה ונמצא בעלייה מתמדת במכירות בארה"ב. מנתוני ניסאן העולמית עולה כי ישנו גידול של יותר מ-60% במכירות של ניסאן אלטימה בארה"ב בחמש השנים האחרונות. בנוסף צופה החברה כי הדגם המחודש יביא לגידול נוסף במכירות.

  מחיר- ניסאן אלטימה המחודשת מוצעת ברמות גימור SV במחיר של - 164,990 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד