מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סוזוקי בלאנו החדשה בישראל

  13/06/2016
  הגדל

  סוזוקי משיקה בישראל, במקביל לאירופה, את הדגם המשפחתי הקומפקטי שלה, הפונה למשפחות צעירות המחפשות מרווח פנימי משופר עם תא מטען גדול ועמוק, לצד מכונית חסכונית במיוחד בעלת נתוני צריכת דלק חסכוניים.

  הדגם  "באלנו" מבטיח להחזיר את ההצלחה של הדור הקודם. סוזוקי ישראל, רואה בבאלנו החדשה דגם אסטרטגי. הבאלנו האוטומטית תשווק ברמת אבזור גבוהה לסגמנט השוק שלה שתכלול בקרת אקלים דיגיטלית, חישוקי סגסוגת, חלונות אחוריים כהים במיוחד, גימור כרום בדלתות, ספוילר אחורי אינטגראלי, תאורת לדים ותאורה ראשית HID, חיישני חנייה מקוריים, חיישני תאורה, כניסה והתנעה ללא מפתח, צג מידע מפורט במיוחד וצבעוני, בלוטות' ו מערכת התרעה של מובילאיי, כסטנדרט ללא תוספת שלום.

  הבאלנו החדשה מכונית במבנה האצ'בק 5 דלתות, איכותית, מסוגננת ועתירת טכנולוגיות מתקדמות. הודות לקו עיצובי הבולט שלה, המרכב הקומפקטי, תא הנוסעים המרווח ומערכות ההנעה היעילות והשימושיות שלה כולם על בסיס טכנולוגיות ופלטפורמה מהדור החדש הבאלנו החדשה מציעה סגנון, שימושיות וביצועי נהיגה מהנים בשילוב עם צריכת דלק חסכונית. לוח המחוונים עשיר במידע  וצבעוני, בגודל 4.2 אינץ' ההופך את הנהיגה במכונית החדשה לנוחה יותר  וכמובן לחוויית משתמש ונהיגה מהנה יותר.

  עיצוב - הבלאנו מתפארת במעטפת חכמה, המציעה לא רק נוחות, אלא גם תא נוסעים וחלל מטען שהם הטובים מסוגם. מרכב הדור החדש של סוזוקי מבטיח מרחב יחד עם אורך מרכב של פחות מ-4 מטר ומאפשר יכולת תמרון יעילה. נפח המטען של 320 ליטר נחשב ליעיל מבין דגמי האצ'בק בקטגוריית המשפחתיות.

  מנוע - הבאלנו תשווק עם מנוע ה-Dual-Jet" 1.2" החדש, מנוע בנזין בהזרקה כפולה עם יעילות תרמית משופרת, המנוע מרשים עם איזון מצוין בין ביצועים חזקים לצריכת דלק חסכונית במיוחד.

  מנוע נקי  כאשר פליטות ה-CO2 של ה- Dual-Jet 1.2 הן 107 גר'/ק"מ בלבד לידני ו 110 גר'/ק"מ לאוטומט. דרגות הזיהום עומדות על רמת זיהום 2 לידני ורמת זיהום 3 לאוטומט. הספק המנוע עומד על  90 כ"ס וחיסכון בדלק. נתוני צריכת דלק של 23.8 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית לדגם אוטומטי ו 25 ק"מ לליטר בדגם הידני.

  תיבת הילוכים - הבלאנו מגיעה עם תיבת 5 הילוכים ידנית ותיבת הילוכים אוטומטית רציפה (CVT) שהוכיחה עצמה בהצלחה יתרה בדגם הקרוסאובר

  בטיחות - הבלאנו מצוידת ב-6 כריות אוויר. מערכת מובילאיי, מכאן שרמת הבטיחות הישראלית של הבאלנו החדשה עומדת על  6.

  אבזור- הבאלנו האוטומטית, תשווק ברמת אבזור גבוהה שתכלול בקרת אקלים דיגיטלית, חישוקי סגסוגת, חלונות אחוריים כהים במיוחד, גימור כרום בדלתות, ספוילר אחורי אינטגראלי, תאורת לדים ותאורה ראשית HID, חיישני חנייה מקוריים, חיישני תאורה, כניסה והתנעה ללא מפתח, צג מידע מפורט במיוחד וצבעוני, בלוטות' ו- Mobileye כסטנדרט.


  מחירים:

  ידנית ברמת גימור GLS במחיר של: 74,990 ₪

  אוטומטית ברמת גימור GLX במחיר של: 93,990 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד