מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  שברולט ישראל משיקה את הספארק החדשה

  19/12/2015
  הגדל

  שברולט ישראל משיקה את הספארק החדשה בישראל, מכונית המיני החדשנית, לראשונה, גם בגרסה אוטומטית עם מנוע עוצמתי וחסכוני ביחס לקטגוריה 1.4 ליטר, 98 כ"ס ומערכת ה-Apple CarPlay .

  הדור החדש של מכונית המיני האופנתית אשר מגיע, לראשונה, גם בגרסה אוטומטית, עוצב מחדש על פי השפה העיצובית החדשה של שברולט ומעניק יתרונות ייחודיים לסגמנט המיני הצומח בישראל ובעולם. בסיס הגלגלים רחב יותר וגובה נמוך יותר ב-40 מ"מ מעניק לספארק החדשה מראה אורבאני, מאסיבי ומרווח יותר מקודמתה. הפרופיל הנמוך והעיצוב החדש יאפשר אווירודינאמיות מוגברת ליעילות אנרגטית וביצועים משודרגים. הספארק תשווק בארבעה רמות גימור עם שני מנועים חדשים לחלוטין: מנוע ECOTEC 1.4 ליטר 98 כ"ס מהעוצמתיים בסגמנט, אשר ישודך לתיבת הילוכים אוטומטית. מנוע ECOTEC 1.0 ליטרים, 3 בוכנות, 74 כ"ס עוצמתי יותר ביחס לגרסה הקודמת אשר הפיקה 68 כ"ס, אשר ישודך לתיבת הילוכים ידנית 5 הילוכים, המתאפיינת בצריכת דלק חסכונית במיוחד עם נתון של 20.4 ק"מ, בנסיעה משולבת, ע"פ היצרן. 

  הספארק החדשה תציע אבזור נדיב בהשוואה לסגמנט המיני, ויכלול, בין היתר את מערכתApple CarPlay אשר תציע ממשק משודרג למכשירי המובייל ומסך מגע בגודל 7" עם אפשרות שליטה מגלגל ההגה (בשלב הראשון תוצע בישראל גרסה בסיסית של המערכת בגרסאות LT+/LTZ, שאר גרסאות הבסיס יגיעו עם מערכת בלוטות' מקורית כסטנדרט וחיבורי USB ו-AUX). כל גרסאות הספארק יגיעו עם 6 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות ESP, מערכת ABS, והתראות על אי חגירת חגורות בטיחות, כסטנדרט. בגרסאות ה-LT+/LTZ תשולב גם מצלמת רוורס, ובגרסת ה-LTZ ישולבו גם חיישני חניה, פנסי פרוג'קטור, וחישוקי 15" אלומיניום. 

  מחירים:

   L1.0 LS ידנית - 60,900 ₪

   L1.0 LT+ ידנית - 68,900 ₪

  L1.4 LT אוטומטית 78,900

   L1.4 LT+ אוטומטית 79,900

   

  עבור לתוכן העמוד