מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  משאית 14 טון חדשה מבית איסוזו

  15/11/2015
  הגדל

  איסוזו, מותג המשאיות המוביל בישראל בסגמנט 6-12 טון, מצרף משאית חדשה למערך הדגמים שלו.

   

  כעת, משיקה איסוזו ישראל משאית חדשה במשקל כולל של 14 טון . למשאית מנוע 240 כ"ס חדש מתוצרת איסוזו, המציע שיפור משמעותי בעוצמה וביעילות. מנוע זה מוצע מעתה גם במשאיות איסוזו סומו במשקל כולל של 12 טון.

   

  גם במשאית החדשה הקפידו לייצר את הרכיבים המרכזיים כגון: מנוע, תיבת הילוכים, תא נהג וסרנים. יכולותיה הגבוהות של איסוזו אפשרו לה לפתח את המנוע החדש, עם הספק ומומנט משופרים משמעותית (מ-205 ל-240 כ"ס) תוך שמירה על יעילות גבוהה ועל צריכת דלק נמוכה. תיבת ההילוכים ניסטרוניק, המשולבת (כאופציה) בדגם החדש, מאפשרת חסכון בדלק, הקטנה בבלאי הבלמים והסוף להחלפות המצמד. יחד עם הגבלת המהירות, מבטיחה האיסוזו סומו עלות תפעול מינימלית, וביעילות מירבית.

   

  משאית ה- 14 טון החדשה מצטיינת במשקל עצמי נמוך, קצת מעל ארבעה טון בשלדות הקצרות. משקל זה נמוך משמעותית מהמקובל בסגמנט ה- 15 טון. העומס המורשה בפועל זהה לזה של משאית 15 טון.

   

  ככל משאיות איסוזו, גם דגם ה- 14 טון החדש, מתאפיין בשפע של אביזרי בטיחות ובסביבת נהג מפנקת. לראשונה, מצוידות הסומו 12 והסומו 14 במערכת מובנית להתרעה על סטייה מהנתיב,  שילוב של מצלמת חזית והתרעה קולית, המשולבות לתוך המשאית בקו היצור, וכן במערכת בלימה אלקטרונית מתקדמת, המאפשרת במקרים מסוימים בלימה אוטונומית של הרכב במקרה של חשש מתאונה עם רכב אחר.

   

  בין אביזרי הבטיחות האחרים ניתן למצוא זוג כריות אוויר, קדם-מותחנים לחגורות הבטיחות ותא נהג מודרני עם מבנה חסון במיוחד. תא הנהג כולל מערכת מולטימדיה עם מסך מגע 6.2" הכוללת מערכת שמע, מערכת ניווט, מצלמת נהיגה לאחור ודיבורית בלוטות', לצד תאי אכסון רבים.

   

  הדגם החדש מושק בציון שנת ה-20 ל- UTI &ndash יבואנית איסוזו לישראל שמציינת את שנת העשרים לראשית היבוא של משאיות איסוזו לישראל. מאז 1995 ועד היום נמסרו יותר מעשרת אלפים משאיות איסוזו, רבות מהן עדיין פעילות בקרב לקוחות גדולים, בינוניים וקטנים. מקביל לשמירה על נתח השוק מובילה החברה את השוק הישראלי עם אפשרויות רכישה חדשות (ליסינג תפעולי, טרייד אין), מחלקת השכרות צומחת, וכניסה לשווקים נוספים עם פורטפוליו דגמי האוטובוסים החדש. 

   

   

  עבור לתוכן העמוד