מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פולו GTI חדשה

  19/06/2015
  הגדל

  חטיבת פולקסווגן משיקה בימים אלו בישראל את היורשת החדשה בפלח הקומפקטיות עם השקת הדור הרביעי של הקומפקטית הספורטיבית, פולו GTI החדשה.

  בדומה לפולו G40 הראשונה לשושלת שהוצגה בשנת 1985, מציעה ה- GTI מראה המשלב אלמנטים קלאסיים מכל הדורות, יכולות דינמיות משופרות עם מנוע חזק יותר מחד, אך גם צריכת דלק ופליטת מזהמים פחותים מאידך. פולקסווגן פולו GTI מציעה לנהגים את השילוב הטוב ביותר בין ביצועים, קומפקטיות, שימוש יומיומי וצריכת דלק נמוכה. 

  מנוע- לפולו, מנוע חדש ועוצמתי בנפח 1.8 ליטר מוגדש המספק 192 כ"ס עם לא פחות מ- 25.4 קג"מ ומצד שני צריכת דלק ופליטת מזהמים הנמוכים מבעבר, בזכות טכנולוגיית ה- Blue Motion הכוללת את מערכת ה- Start&Stop. פולו תוצע ברמת אבזור אחת, ובגרסאות מרכב של 3 ו- 5 דלתות. בשבועות הקרובים צפויה להיפתח לשיווק גרסה ידנית של הרכב. המנוע החדש של ה- GTI הינו מנוע מסדרת המנועים EA888 דור 3, שעומד בתקן יורו 6 ! גרסת הספורט של המנוע החדש מציעה מספר שינויים המאפשרים לו להגיע לפליטת מזהמים וצריכת דלק כה נמוכה. בשלב הראשון מנוע הפולו מוריד במשקלו כמעט 6 ק"ג בהשוואה לדור היוצא. הותקנה מערכת הזרקה כפולה הכוללת 8 מזרקי דלק, 4 מזרקי לחץ גבוה (להזרקה ישירה) ו 4 מזרקי לחץ נמוך.

  ביצועים-
  ביצועי המנוע עם  192 כ"ס (תוספת של 12 כ"ס) המתקבלים בין 4,300 ל- 6,200 סל"ד, לצד מומנט מירבי של 25.4 קג"מ  המתקבלים כבר ב- 1,450 סל"ד ועד 4,200 סל"ד. נתונים אלו מביאים את ה-
  GTI מעמידה ל- 100 קמ"ש ב- 6.7 שניות ולמהירות מרבית של 236 קמ"ש. צריכת הדלק עומדת על 5.6 ליטר ל- 100 ק"מ בנסיעה משולבת.  

  בטיחות- הפולו החדשה מציעה כסטנדרט רשימת אבזור בטיחות ארוכה הכוללת מערכת למניעת נעילת גלגליםABS - Anti Locking Brake System , מערכת נעילת דיפרנציאל אלקטרוניתEDL- Electronic Differential Lock , מערכת להעברה יעילה של כוח המנוע אל הכבישTCS- Traction Control System , מערכת לבקרת יציבות ושמירה על הרכב בנתיב הנסיעהESP- Electronic Stability Program , מערכת לסיוע בבלימות חירום BAS - Brake Assist System, מערכת לבלימת הרכב אחרי תאונהMulti -Collision Brake , שישה כריות אוויר הכוללות זוג כריות אוויר קדמיות לנהג ולנוסע עם מתג לניתוק כרית האויר הקדמית בצד הנוסע, זוג כריות אוויר צידיות וזוג כריות וילון לאורך הרכב. רשימת הבטיחות כוללת גם חיישן לחץ אוויר בצמיגים.

  אבזור- רשימת האבזור של ה- GTI עשירה וכוללת כסטנדרט: בקרת שיוט, חיישן גשם, מראה מרכזית מתכהה, מערכת מולטימדיה מדגם Composition Media עם שליטה על תפריטי הרכב, תמיכה בקבצי MP3 ומסך מגע בגודל 6.5 אינץ', שקע USB, דיבוריתBluetooth מובנית עם 6 רמקולים. מראות צד מתכווננות חשמלית עם הפשרת אדים, בלם יד וידית הילוכים מעור, תאורת Coming Home Leaving Home, תאורת נהיגת יום ייעודית ועוד.

  מחירים- פולו GTI תוצע ברמת אבזור אחת, ובגרסאות מרכב של 3 ו- 5 דלתות.

  בשבועות הקרובים צפויה להיפתח לשיווק גרסה ידנית של הרכב.

  גרסת 5 דלתות של הרכב יעמוד על 154,900 ₪.

  גרסת 3 דלתות יעמוד על 152,400 ₪.

   

  עבור לתוכן העמוד