מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  הונדה סיוויק החדשה בישראל

  20/04/2015
  הגדל

  הונדה מתחילה לשווק בישראל את הסיוויק החדשה הכוללת בין יתר את הגרסה הספורטיבית החדשה לדגמי סיוויק 2015.

  החידושים שכלולים בדגמי הסיוויק החדשים כוללים : שדרוגים ספורטיביים לעיצוב הפנימי והחיצוני. דגם בגרסת סיוויק ספורט דיזיין, חדש עם קשרים ויזואליים ל-Type R החדשה. מערכת בידור ומידע חדשה בכל הדגמים. מערכת בלימה אקטיבית חדשה (CITY BRAKE ACTIVE) למניעת תאונות. מערכת אחיזת כביש חדשה לשיפור חווית הנהיגה.

  עיצוב מחודש- דגמי הסיוויק 5 דלתות החדשים נהנים מעיצוב חיצוני מעודכן שמעניק להם פנים חדשות לחלוטין, המודגשות על-ידי הפנסים הראשיים החדשים שבהם משולבת תאורת נסיעה ביום ופגוש קדמי חדש ומלוטש. הסיוויק 5 דלתות נהנית גם מחצאיות צד ופגוש אחורי חדשות, ספוילר אחורי בגימור שחור ויחידות תאורה משולבות אחוריות עם נורות LED. במקביל לשינויים החיצוניים היוקרתיים הללו, זוכים דגמי סיוויק 2015 גם לשדרוג המפרט הפנימי, עם ריפודי בד חדשים למושבים ותפרים במשענת הראש, חיפויי דלתות חדשים עם ידיות מצופות כרום ולוח בקרה בגימור שחור מטאלי. דגמי הסיוויק שומרים על המרחב הפנימי והגמישות שהם סימן היכר של סדרה זו, כולל נפח תא מטען ללא מתחרים &ndash 407 ליטר. הסיוויק החדשה תהיה ארוכה ביותר ב-7 בס"מ מקודמתה. גרסת ה- 5 דלתות מציעה מרחב פנים נדיב מאוד וגמיש במיוחד בזכות מושבי הMAGIC SEATS הייחודיים של הונדה המאפשרים קיפול זריז וגמיש של תא המטען ומהמושבים האחוריים במגוון מצבים.

  Honda Connect - דגמי סיוויק 2015 מציגים לראשונה את Honda Connect - מערכת הבידור והמידע החדשה של הונדה. מערכת זו מציעה נוחות וקישוריות בדרך, כשמאפייני המפתח כוללים רדיו AM/FM ואינטרנט, קישוריות Bluetooth, גלישה ברשת, ניווט לווייני ומצלמת נסיעה לאחור. מערכת Honda Connect תואמת לאנדרואיד 4.0.4, מערכת ההפעלה הפופולארית ביותר בעולם לסמארטפון, וכוללת את תפקודי גרירה, נגיעה, ולחיצה קלה כיאה לממשק אנדרואידי מתקדם כשהגישה נעשית באמצעות צג 7 אינץ'. קישוריות Bluetooth וגישה לאינטרנט, כפי שניתן להבין משמה, מערכת Honda Connect מציעה קישוריות מעולה כדי לאפשר לבעלי הונדה לשמור על קשר בצורה בטוחה בעת הנסיעה. קישוריות Bluetooth מאפשרת למשתמש לחבר את הסמארטפון שלו למערכת הדיבורית של המכונית, ומציעה תפעול דמוי סמארטפון באמצעות מערכת Honda Connect. Honda Connect תואמת גם לטכנולוגיית MirrorLink, המעניקה קישוריות חלקה לחלוטין בין המערכת לבין הסמארטפון של המשתמש (בתנאי שהוא תואם). טכנולוגיה זו מאפשרת למשתמש לשקף את התצוגה של הסמארטפון שלו באמצעות Honda Connect ולקבל גישה ליישומים בסמארטפון.

  בטיחות- מערכות מתלים ומאפייני בטיחות אקטיבית חדשות לחלוטין. מאפיינים נוספים העורכים את הופעת הבכורה שלהם בסיוויק 2015 הם מגוון של טכנולוגיות מתלים ובטיחות אקטיבית חדשות שהופכות את המכונית להרבה יותר בטיחותית ויציבה בכל המצבים וכן למהנה הרבה יותר לנהיגה. זאת בעיקר בזכות מערכת חדשה AHA (Agile Handling Assist) - מערכת עזר להיגוי זריז ואחיזת כביש, אשר עושה שימוש מקדים במערכת VSA ותורמת רבות ליציבות הרכב, וכן לתחושת ההיגוי וההנאה בנהיגה. כך, בעת הצורך, מערכת AHA מפעילה כוח בלימה קל (שהנהג אינו חש בו) על גלגלים נפרדים במהלך הפנייה כדי להגדיל כל האפשר את התגובה והיציבות של המכונית. מערכת בקרת יציבות הרכב המשודרגת פועלת בשיתוף עם מערכת AHA כדי להשיג אחיזה מרבית בעת פנייה או בעת האצה על משטח חלקלק על-ידי ויסות הבלמים והמצערת וכדי להבטיח שהמכונית שומרת על נתיב הנסיעה שנבחר. מערכת בקרת יציבות הרכב משפרת גם את תחושת דוושת הבלמים. כל אחד מהדגמים של הסיוויק 2015 ייהנה ממערכת CTBA City-Brake Active של הונדה, כסטנדרט. מערכת זו, שתוכננה במיוחד כדי לסייע במניעת תאונות דרכים עירוניות במהירויות נמוכות או להפחית את עוצמתן. המערכת פועלת באמצעות טכנולוגיית (LIDAR) חיישן לייזר רדאר, כדי לסרוק את הכביש שמלפנים, ומפעילה באופן אוטומטי את הבלמים כאשר היא מזהה סכנה מידית של התנגשות. המערכת מתוכננת לפעול בנסיעה עירונית במהירויות של עד 32 קמ"ש. החיישן ממוקם מאחורי מראת הרכב.

  גרסת סיוויק ספורט החדשה SPORT DESIGN - מערך הדגמים האירופאי של הסיוויק הורחב באמצעות הצגתה של גרסה של סיוויק ספורט חדשה. גם גרסה זו מונעת על ידי מנוע הבנזין 1.8 ליטר 142 כ"ס והיא כוללת ספוילר אחורי ייחודי בצבע המרכב וחישוקי סגסוגת 17 אינץ'. הסיוויק ספורט חולקת כמה סממני עיצוב מרשימים עם דגם Type R שיושק בעתיד הקרוב, עם פגוש קדמי חדש המתאפיין בשבכת רשת תחתונה וחיפוי תקרה שחור בתא הנוסעים. 

  המחירים:

  הונדה סיוויק קומפורט: 134,900 ₪

  הודנה סיוויק אלגנס: 144,900 ₪.

  הונדה סיוויק ספורט דיזיין: 147,900 ₪

  בהונדה מוסרים כי למרות השדרוגים הרבים בסיוויק החדשה, הוחלט בשלב זה לא להעלות את המחיר.

   

   

  עבור לתוכן העמוד