מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סמל"ת מציגה איווקו דיילי חדשה

  1/02/2015
  הגדל

  קבוצת סמל"ת ייבואנית IVECO משיקה לראשונה בישראל את הדור החדש של המסחרית / משאית קלה המובילה ממשפחת ה- DAILY. סך מכירות של ה - DAILY בעולם, במשך 36 השנים בה היא קיימת, מסתכם במעל 2,600,000 כלי רכב.

  איווקו דיילי החדשה, מוסיפה להיצע תיבת הילוכים אוטומטית מלאה בעלת 8 הילוכים, ומשקל כולל של עד 7.2 טון. הדיילי החדשה, עונה על כל צרכי הלקוחות בצורה הטובה ביותר תוך התמקדות בחיסכון, יעילות בעבודה, סביבת נהג נוחה ומרווחת במיוחד ועיצוב חדשני". 

  מאפייני ה- DAILY חדשה: 80% מחלקי גוף הרכב חדשים. עיצוב סביבת נהג משודרגת ומפנקת. יכולות של משאית עם התנהגות כביש של מסחרית קלה. משקל כולל עד 7.2 טון. משקל עצמי נמוך יותר המקנה כושר העמסה גבוה יותר. נפחי העמסה גדולים יותר. חיסכון מרבי בצריכת דלק. תיבת הילוכים אוטומטית מלאה בעלת 8 הילוכים.

  אבזור ונוחות- הדיילי כוללת: מזגן בקרת אקלים דיגיטאלי. בקרת שיוט. כיסא נהג הידראולי. מושב אורתופדי כפול ליד הנהג. מתלים קדמיים במבנה עצמות עצה כפולות עם מוטות פיתול. מגוון תאי אחסון לניצול מקסימלי של תא הנהג. מרווחי גלגלים מוגדלים לקבלת נוחות נסיעה מקסימלית.

  אורי להב, מנכ"ל קבוצת סמל"ת: "אנו שמחים להמשיך באסטרטגיה של קבוצת סמל"ת, הכוללת התרחבות מותגינו והענקת מגוון אפשרויות רחב ככל האפשר ללקוחותינו. בשנה החולפת גדלו מכירות מותג IVECO בלמעלה מ &ndash 70%, המותג הצומח ביותר בשוק המשאיות. אנו צופים המשך במגמת הגידול במכירות והשקת דגם חדש היא נקודת ציון חשובה עבורנו.

   

  עבור לתוכן העמוד