מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  שינויים בהנהלת אלבר

  11/01/2015
  הגדל

  אחרי חמש שנים בתפקיד, מנכ"ל חברת 'אלבר' ינון עמית הודיע על פרישה. את מקומו יתפוס עו"ד אורן אלעזרא, ששימש כמנכ"ל קבוצת 'אלעזרא' וחבר הדירקטוריון.

  לעו"ד אורן אלעזרא (32) היכרות מוקדמת עם החברה, בהיותו מנהל הפיתוח העסקי בחברה בשנתיים וחצי האחרונות. דירקטוריון החברה עודכן היום על ההחלטה המשותפת שהתקבלה ואישר פה אחד את מינויו של עו"ד אלעזרא לתפקיד. הדירקטוריון הודה למנכ"ל הפורש על "חמש שנות עבודה מוצלחות, בהן הוביל את החברה לשורה של הישגים משמעותיים בתחום הליסינג הפרטי, כניסה לשוק השכרת הרכב הבינלאומי, כניסה לשוק הרכב הדו-גלגלי ועוד".

  ינון עמית, ימשיך לשמש כיועץ מיוחד לחברה וילווה את פעילותה. עו"ד אורן אלעזרא נכנס לתפקיד מנכ'ל 'אלבר' אחרי שמילא שורה ארוכה של תפקידים בקבוצה, כולל בתפקיד מנכ"ל קבוצת אלעזרא החזקות בשלוש וחצי השנים האחרונות 4 שנים דירקטור ב'אלבר' ובאלעזרא החזקות יועץ מיוחד ליו"ר דירקטוריון 'הכשרה ביטוח', יו"ר דירקטוריון 'אפרידר יוזמה והשקעות' , מנהל הפיתוח העסקים ב'אלבר' בשנתיים וחצי האחרונות ועוד.עו"ד אורן אלעזרא הודה על האמון שניתן בו ואמר כי "נמשיך לפתח את חברת 'אלבר' ולהובילה להישגים בתחומי הרכב , הרכב הדו גלגלי והליסינג". אורן אלעזרא גם הודה לעובדי הקבוצה על העבודה המשותפת ב"תקופה בה הובלנו תהליכים משמעותיים".

  ינון עמית, המנכ"ל היוצא של החברה, הביא לתנופת חברת אלבר בכל הקשור במכירות, תפעול ושרות. בנוסף הפך ינות אל אלבר ליבואנית מקבילה של כלי רכב מסוג אופנועיםמתוצרת דיאלים ובשנה האחרונה הכניס את אלבר לייבוא מכוניות מתוצרת הונדה וטויוטה שמקורם בארה"ב. המהלך יוצר תחרות בשוק הרכב בישראל בעיקר בדגמי רכב יוקרתיים והיברידיים. 

  לדברי עמית: "אני מסיים בסיפוק עצום חמש וחצי שנות כהונה כמנכ"ל 'אלבר', במהלכן זכיתי לגיבוי וחופש פעולה מוחלט מהדירקטוריון ומהבעלים. אני מאמין בחברה ובעובדיה וביכולת של 'אלבר' להמשיך ולהוביל את שוק הליסינג ומכירת הרכב, בראשותו של אורן אלעזרא, אשר ללא ספק הינו המועמד הראוי ביותר לתפקיד. אני מבקש להודות תודה אישית לאלי אלעזרא, בעלי 'אלבר', על ההזדמנות שניתנה לי ועל התקופה המרתקת שעברנו יחד".

  אלי אלעזרא, נשיא הקבוצה: "בשמי ובשם כל מנהלי ועובדי חברת 'אלבר', אני רוצה להודות לינון עמית, על שהצליח בכישרון רב להזניק את החברה קדימה ולהציב אותה כחברה מובילה בישראל. היה לנו לעונג ליהנות במרוצת השנים משירותיו הטובים. ינון הוכיח עצמו כמנהל מוכשר שידע להתגבר על אתגרים רבים שנקרו בפני החברה במרוצת השנים, ועל כך הוא ראוי לכל שבח. אני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו. אני מברך את כניסת אורן לתפקיד. סמוך ובטוח כי יעשה חייל כפי שעשה עד כה כמנכ"ל הקבוצה ".

   

  עבור לתוכן העמוד