מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ניסאן נוט חדש בישראל

  31/10/2014
  הגדל

  חברת קרסו מוטורס תחל לשווק בישראל את ניסאן נוט החדשה, המסתערת על פלח "סופר מיני MPV" בעיצוב דינמי, עם מרווח פנים עצום ועם טכנולוגיה מתקדמת שעד כה הוצעה רק במכוניות יוקרה ב-3 רמות גימור שונות.

  הדגשים בדגם: עיצוב חיצוני מסוגנן ומלהיב במראה ספורטיבי. תא הנוסעים עם עיצוב ייחודי ומאפיינים הנדסיים המאפשרים מרחב רב ומודולריות. בכורה עולמית לטכנולוגיות חדשניות שמגיעות לראשונה לפלח שוק זה כשהן מוצעות במחיר נוח. צג מבט היקפי בשילוב עם חבילת הטכנולוגיות Safety Shield של ניסאן, מעניקים יתרונות בתנאי אמת של נהיגה יום יומית. פליטה נמוכה של מזהמים עם מערכת stop-start כציוד סטנדרטי בכל הגרסאות. המחויבות של ניסאן לחדשנות, עיצוב וריגושים הניבה כמה מהמכוניות המדוברות ביותר בשנים האחרונות. כעת, בעקבות קשקאי וג'וק פורצי הדרך, מציבה נוט החדשה סטנדרטים חדשים של עיצוב, נוחות וטכנולוגיה מתקדמת, באריזה של סופר מיני חדשנית ומרווחת במיוחד במחיר נוח.

  עיצוב חיצוני- הנוט החדשה בעלת מראה דינמי, נמרץ וספורטיבי, השם דגש על מאפייני עיצוב חזקים. הרכב מתאפיין בחזית המשלבת בין משטחים מפוסלים לבין ארגון הדוק של הפנסים הראשיים, מראות חיצוניות בעלות מראה יוקרתי עם עיטורים שחורים, אשר כוללות מהבהבי פנייה. על בסיס פלטפורמה V קלת המשקל של ניסאן, משלבת נוט החדשה מראה ספורטיבי וזריז.  

  עיצוב פנימי- תא הנוסעים הרחב של נוט החדשה, תוכנן ויוצר על מנת להציע לנוסעים סביבה נוחה, שימושית ומתוחכמת. הצג שבלוח המכשירים, הנו החידוש המרשים ביותר, הנמצא מול הנהג בכל נסיעה. הצג תוכנן מחדש, על מנת להבטיח תצוגת תמונה ברורה של כל נתוני הנהיגה הסטנדרטיים, בנוסף לשני מחווני eco חדשים ומתקדמים: מחוון eco של הדוושה, מציג עד כמה הנהג לוחץ על הדוושה בצורה חסכונית, בעוד שמחוון eco הכללי משמש כמדריך חזותי ברור לחיסכון הכולל, שמושג בכל נסיעה בזמן אמת. המושב האחורי של נוט תוכנן מתוך מחשבה על מודולריות שימושית, והוא משמר את הגמישות המובילה בקבוצת הדגם מהדור הקודם. מושב הספסל האחורי ניתן להזזה ומאפשר לבעלים לבחור בכל עת, לפי הצורך, בין מרחב מרבי למטען, לבין מרחב רגליים מרבי לנוסעים. שני ערכי המרחבים, הם מהטובים בקבוצה ובנוסף, תוספת רצפה כפולה לאזור המטען.  נוט, מכונית  מובילה בפלח סופר מיני MPV ומעטים הדגמים בקבוצה B היכולים להתחרות בנוט החדשה.

  אבזור- הנוט החדשה, מציעה מגוון טכנולוגיות חדשניות ברמות אבזור גבוהות: צג מבט היקפי (AVM) המתקדם של ניסאן: מערכת חדשנית המפחיתה את הלחץ בנסיעה לאחור ובחנייה במקביל למדרכה. 

  מערכת Safety Shield של ניסאן: הכוללת שלוש מערכות בטיחות מתקדמות, הפועלות במשולב, על מנת להעניק לנהג יתרונות מובהקים בתנאי אמת. המערכת כוללת שלוש טכנולוגיות עיקריות: התראת שטחים מתים, התראת סטייה מנתיב וזיהוי עצמים נעים. מערכת מובנית לשטיפה וייבוש של המצלמה באוויר דחוס: אלגוריתמים מתוחכמים מנתחים את התמונה ומזהים כל לכלוך שמופיע במצלמה האחורית. במידת הצורך מותזת על העדשה כמות קטנה של מים בתוספת סילון של אוויר דחוס למניעת הצטברות של טיפות. מערכות נוספות: בקרת אקלים, דיבורית Bluetooth, חיבורי USB ו-AUX, חישוקי סגסוגת 16" וחלונות חשמליים מאחור.

  מנוע וביצועים- הנוט החדשה חסכונית בדלק ומציעה רכב בעל פליטת מזהמים נמוכה, עם ציון ירוק 3, הנמוך במיוחד. מנוע הבנזין של נוט החדשה, בנפח של 1,198 סמ"ק, הוא קל משקל, עם שלושה צילינדרים ו-12 שסתומים. המנוע החדשני DIG-S בנפח של 1.2 ליטר מפיק הספק של 98 כ"ס ב-5,600 סל"ד ומומנט של 15 קג"מ ב-4,400 סל"ד. המנוע המתקדם מציע חיסכון ברמה המאפיינת מנועי דיזל, כאשר צריכת הדלק היא 5.1 ליטר ל-100 ק"מ במסלול משולב.

  שיווק בישראל- הנוט החדשה מושקת בארץ בשלוש דרגות גימור - Acenta , Acenta Sport ובהמשך הדגם המאובזר Acenta Plus .דגם Acenta Sport יציע עיצוב ספורטיבי. הדגם כולל עיטורים שחורים מסביב לפנסים הראשיים ולשבכה הקדמית, כמו גם פתחי אוויר גדולים ומפוסלים יותר בחזית, פגושים גדולים יותר, חישוקי סגסוגת מהודרים ספורטיביים, ספוילר אחורי עליון וגימורים ספורטיביים על גלגל ההגה. רמת הגימור הבכירה Acenta Plus, מצוידת בחלון גג, בחבילת בטיחות חדשנית Safety Shield, במערכת Nissan Connect, בצג מבט היקפי בכפתור להנעה ובכניסה ללא מפתח עם מפתח חכם.

  מחירים: 
  רמת גימור- אסנטה  109,900 ₪
  רמת גימור- אסנטה ספורט 114,900 ₪
  רמת גימור- אסנטה פלוס  119,900 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד