מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  למידע על נקודות חובה ועל הרכב שלכם גשו לסופר-פארם

  28/08/2014
  הגדל

  בשורה לנהגים. החל מ-1 בספטמבר, יוכל כל נהג שעבר עבירות תנועה לברר את מספר הנקודות שנרשמו לחובתו, באמצעות עמדות השירות הממוחשבות (הרישיומט") המוצבות בעשרות סניפים של הסופר פארם, בכל רחבי הארץ.

  בנוסף לכך, יוכל כל נהג לקבל באמצעות "הרישיומט" תדפיס מידע מפורט על ההיסטוריה של הרכב, כולל בעלויות קודמות והגבלות. כך למשל בפעם הראשונה יוכל כל רוכש רכב משומש לראות אם הרכב היה רשום בעבר על שמה של חברת השכרה, ליסינג או בבעלות פרטית וכן אם הרכב משועבד, מעוקל, גנוב וכדומה. זיהוי המשתמשים בעמדות השירות האוטומטיות (ה"רישיומט") יתבצע באמצעות כרטיס אשראי של בעל הרכב. השירות החדש כרוך בתשלום אגרה של 10 שקלים בלבד.

  עמדות הרישיומט מוצבות כיום בעשרות סניפים של הסופר פארם, מקרית שמונה שבצפון ועד אילת שבדרום, וכן בקניון הדרים בנתניה וקניון סירקין בפתח תקוה. עמדה נוספת הושקה לאחרונה במשרדי הממשלה שבקרית הלאום בירושלים. כיום ניתן להנפיק באמצעות עמדות "הרישיומט" רישיונות נהיגה ורכב ולשלם עבורם בתוך מספר שניות, זאת, ללא תוספת עמלה. את רשימת העמדות שבסופר פארם ניתן לראות באתר משרד התחבורה.

  השירות החדש ישפר באופן משמעותי את השירות ויחסוך מציבור הנהגים זמן יקר ואת הצורך להגיע למשרדי הרישוי. לדבריו, הוא גם יגביר את השקיפות על עברו של הרכב בעת רכישה או מכירה של כלי רכב משומש.

   

  עבור לתוכן העמוד