מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ניסאן מציגה רכב משפחתי חדש

  28/05/2014
  הגדל

  יצרנית הרכב ניסאן משנה את נוף המכוניות המשפחתיות בשבע השנים האחרונות. כעת, היא מרחיבה  פעם נוספת את סל המוצרים שלה עם מתחרה מלהיבה חדשה לחלוטין בשוק דגמי ההאצ'בק המשפחתיים עם ה-פולסאר.

  הפולסאר החדשה, המשלבת עיצוב נועז, חדשנות טכנולוגית ומרחב פנימי, מביאה מימד חדש לרכבים המשפחתיים ומציעה את כל האיכויות המוכרות של ניסאן בחבילה חדשה ומסוגננת.

  טכנולוגיות מתקדמות

  הפולסאר החדשה, מלאה וגדושה במגוון של טכנולוגיות נגישות ושימושיות, המתוכננות לגרום לנהג להרגיש בטוח ונוח יותר. המוניטין של ניסאן כחברה המציגה טכנולוגיות חדשות בפלח השוק זכה לחיזוק באמצעות מגוון רחב של מאפיינים השמורים בדרך כלל למכוניות מנהלים או יוקרה.

  מערכת Safety Shield המתקדמת של ניסאן כוללת, שורה של מערכות וטכנולוגיות המשתלבות יחד כדי להציע "רשת בטחון" מקיפה לנהגים. מקבץ של טכנולוגיות שימושיות, מסייעות לנהגים ליהנות ממלוא הפוטנציאל של המכונית בביטחון מלא. בין שלל המערכות המוצעות בפולסאר החדשה, ניתן למצוא בלימת חירום בעת סכנת התנגשות מלפנים ( Forward Emergency Braking), זיהוי עצמים נעים (Moving Object Detection), התראת סטייה מנתיב (Lane Departure Warning) והתראת שטחים מתים (Blind Spot Warning). עם המכללים הייחודיים, הפולסאר היא המכונית היחידה בקבוצתה שמציעה זיהוי עצמים נעים, התראת סטייה מנתיב והתראת שטחים מתים כציוד סטנדרטי לפחות באחד מהדגמים.

  טכנולוגיה נוספת הקיימת בפולסאר היא פנסי LED ראשיים. פנסים מסוג זה הוצגו לראשונה במערך הדגמים של ניסאן בקשקאי וב-X-Trailאשר מייצרים אור חד ולבן, ואף צורכים 50% פחות חשמל מפנסים רגילים.

  מנועים יעילים וחזקים

  בפולסר, מגוון מנועי הטורבו בשילוב מושלם של ביצועים וחסכון.  מנוע הבנזין DIG-T 1.2 ליטר מציע ביצועים מעולים ביחס לממדיו, עם הספק של 115 כ"ס. מנועי הפולסאר החדשים משלבים ביצועים חזקים עם רמת פליטות נמוכה, עם פליטות CO2 של פחות מ-95 גרם/ק"מ*. הפולסאר מוצעת גם עם תיבת ההילוכים האוטומטית המתקדמת של ניסאן, XTronic. תיבה זו, המתוכננת להעניק לנהגים את הטוב משני העולמות, מציעה אספקת כוח חלקה במהירויות מנוע נמוכות והחלפות הילוכים ישירות תחת עומסים כבדים יותר.

  סטנדרטים חדשים של מרחב תא הנוסעים

  הודות למרחק הסרנים הגדול ביותר בקבוצה (2,700 מ"מ) וארגון מרחבי חכם, הפולסאר מציעה הרבה יותר מרחב רגליים וכתפיים מאחור מאשר המתחרות בקבוצתה. יתר על כן, עם מרווח ברכיים אחורי של 692 מ"מ, הפולסאר מרווחת יותר מאשר מכוניות רבות בקבוצה  D (רכבי מנהלים).
  למרות זאת, היא שומרת על קומפקטיות (אורך של 4,385 מ"מ), כך שהיא קלה לחנייה בסביבה עירונית צפופה.

  עיצוב אלגנטי ואתלטי

  הפולסאר, הניתנת לזיהוי בקלות הודות לשבכה הקדמית בצורת V ולקימורים השריריים הנועזים שהפכו לסמל מסחרי של ניסאן, תוכננה ועוצבה עבור השוק האירופאי ותיוצר במפעל של ניסאן בברצלונה.

  הפולסאר,בה מוטבע אותו DNA המעניק לקשקאי ול-X-Trail נוכחות חזקה כל כך על הכביש, משלבת קווים חזקים עם פרטים מוקפדים ליצירת צורה אלגנטית ואתלטית. גישה בטוחה ויוקרתית זו ממשיכה גם בתוך המכונית, כאשר חומרים איכותיים ועיצוב נקי משתלבים בצורה מושלמת עם רמות האבזור הגבוהות במיוחד של הפולסאר.

  הפולסאר תושק לקראת סוף השנה בישראל.

  עבור לתוכן העמוד