מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מיני חדשה לפולקסווגן בישראל

  24/03/2014
  הגדל

  חטיבת פולקסווגן, מרחיבה את קשת דגמי פולקסווגן בישראל, ונכנסת לראשונה לסגמנט המיני עם תחילת שיווק פולקסווגן UP בישראל. המיני החדשה של היצרן הגרמני הינה מכונית חדשה מהיסוד, שתוכננה ונבנתה מלכתחילה בהתאמה מלאה לסגנון החיים העירוני של היום.

   

  ה- UP מציעה רף חדש של איכות ומרחב בסגמנט המיני בישראל, עם שורה של יתרונות:

  מנוע: חזק וחסכוני. הוא בנפח 1.0 ליטר המספק 75 כ"ס המשודכים לתיבה ידנית או חצי אוטומטית (ASG).

  ביצועים: צריכת הדלק העומדת על 22 ק"מ לליטר משולב.

  בטיחות: ה- UP החדשה, הוכיחה את עצמה במבחני הריסוק של ה- NCAP וזכתה בציון של 5 כוכבי ריסוק.המרכב של ה- UP מיוצר בעיקר מפלדה בעלת חוזק גבוה. הבטיחות פסיבית כוללת 4 כריות אוויר. בתחום האקטיבי, רכב יכלול כסטנדרט את מערכת הבלימה האוטונומית ה- City Safe Drive system - בנסיעה של עד 30 קמ"ש הרכב יבלום אוטומטית עם זיהוי מכשול בטווח של 10 מ' וכן, מערכת בקרת היציבות ESP, מערכת ה-ABS , Hill Hold למניעת הידרדרות הרכב ומערכות בטיחות נוספות (EBA,BAS,TCS).

  עיצוב: כבר מהמבט הראשון ניתן לזהות שה- UP נותנת יותר תחושה של מכונית ממתחרותיה לקטגוריה. חזית ה- UP מציעה מראה צעיר אך מכובד. מכסה המנוע המקומר קלות גולש כמעט ישירות לפגוש, כשבשני צדדיו מגיעות יחידות תאורה זוויתיות במקצת. הפגוש עצמו מופרד על ידי מסגרת רשת מתכת לכול אורכו ורוחבו מה שמעניק לרכב מראה תוסס ומיוחד. הרכב בתצורת חמש הדלתות מסתיים בחלון אחורי טרפזי המגיע עם דלת זכוכית אחורית מעוצבת בצבע שחור לתא המטען. אלו מעניקים ל- UP  גם מעין מראה רטרו - חדשני המושלם ביחד עם החישוקים הייחודים בצבע לבן. עיצוב פנימי כולל שילוב של צבעוניות ושימושיות המבוססת על קווים ברורים ונקיים, ביחד עם שימוש בחומרים איכותיים מקנה ל- UP ערך מוסף בקטגוריה האפרורית. המושבים החדשים, בדומה למושבי ספורט, מציעים תמיכה טובה לגוף, זאת הודות למשענות הראש המשולבות.

  אבזור: כולל בן היתר חלונות קדמיים חשמליים, נעילה מרכזית עם שלט מפתח קפיצי הכוללת פתיחת תא מטען, מושב נהג מתכוונן לגובה, תא אחסון ייעודי למשקפיים, ווי תלייה בתא המטען, הגה כוח שלוש צלעות מתכוונן אלקטרו מכני, מערכת שמע המגיעה עם רדיו דיסק מקורי כוללת נגן CD, תמיכה בקבצי MP3 ושני רמקולים.

  מידות: ה- UPמציעה ממדים המספקים את המרחב הפנימי הטוב בקטגוריית המיני ומיועד ל-4 נוסעים.בסיס גלגלים הארוך ביותר עם 2.42 מטר, רוחבה עומד על 1.64 מטר ועד תא מטען שמציע נפח של 251 ליטר שהינו תא המטען הגדול בקטגוריה.

  מחירים: מחיר ה- UP החדשה 1.0 ליטר עם 75 כ"ס, תיבה ידנית יעמוד על 69,900 ₪.
  מחיר הגרסה האוטומטית יעמוד על 79,900 ₪.

   

  עבור לתוכן העמוד