מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סובארו מתחדשת עם OUTBACK ו-B4 חדשות

  11/07/2013
  הגדל

  עוד ניסיון של סובארו לחזור חזרה למרכז המגרש עם דגמים ידועים ומחודשים: יפנאוטו, יבואנית ומשווקת סובארו בישראל, מנסה לחזור למרכז הבמה. ההשקה המחודשת של הפורסטר הביאה גם להצגה של דגמי ה-OUTBACK ו-B4 עם מתיחת פנים עיצובית. הגימיק השיווקי הוא שהאאוטבק וה-B4, בדומה לכל דגמי סובארו בישראל, ימכרו עם 5 שנות אחריות.


  ה-B4 המשפחתית של סובארו קיבלה חזית מעודכנת ויוקרתית יותר בשילוב עםמראה פנים מעודכן המעוצב באופן יוקרתי יותר. מתחת למכסה המנוע אפשר להמשיך ולמצוא את  מנוע הבנזין  BOXER EJ ותיבת הילוכים הרציפה .Lineartronic CVT.


  ה-B4 תגיע עם עם מנוע בנפח 2.0 ליטר עם 150 כ"ס והספק מירבי של 6,000 סל"ד. המומנט המרבי הוא 3,000/20.0 (קג"מ/סל"ד) וזמן ההאצה מ-0 ל-100 קמ"ש עומד על 11.1 שניות. דרגת זיהום אויר 11 ופליטות CO2 משולבת של 185 ג'/ק"מ. צריכת הדלק הנה בעיר 9.25 ק"מ לליטר, במרחב בינעירוני 15.6 ק"מ לליטר וצריכה משולבת עומדת על 12.5 ק"מ לליטר. תיבת הילוכים הנה רציפה Lineartronic CVT וכוללת שרשרת.

   

  המבנה וההנעה של ה- B4 הוא הנעה כפולה קבועה וסימטרית, מתלים נפרדים לטובת שיפור נוחות הנסיעה, מתלה אחורי מסוג עצמות עצה כפולות ומוט מיצב אחורי מעובה. בולמים בעלי רמת שיכוך אופטימאלית לטובת שילוב מושלם בין נוחות נסיעה לאחיזה בכביש. ובנוסף יש שילוב של חומרי בידוד לטובת הפחתת הרעש ומבנה שלדה מחומרי פלדה קלים לטובת חיסכון במשקל.

   

  ה-B4 קיבלה ציון של TOP SAFETY במבחני הריסוק של אירגון הבטיחות האמריקאי ה-IIHS ובתוכה מוטמנים 6 כריות אוויר (זוג כריות אוויר קדמיות, צידיות, ווילון) ומערכות בטיחות כמו: בקרת יציבות VDC, 4 בלמי דיסק וסייען בלימה BA, התראה על אי-חגירה של הנהג, התראה על אי-חגירה של הנוסע.

   

  בכל הנוגע לנוחיות הנסיכה ב-B4 הושם דגש על רווח פנימי ושימושיות בזכות מיקום מחדש של חלק מהפקדים בשילוב לוח שעונים מעודכן. המרווח הפנימי נובע בין השאר, בזכות מידות נדיבות של בסיס הגלגלים 2,750 מ"מ ותנוחת ישיבה גבוהה התורמת לנוחות כניסה  ויציאה. ה-B4 מצויידת בבקרת אקלים, מערכת מפוצלת הכוללת מצב אוטומטי לשימור טמפרטורה קבועה ברכב ופתחי מיזוג ראשיים במיקום גבוה ויעיל לפיזור אוויר אופטימאלי ולתחושה נעימה. מערכת השמע כוללת כוללת 6 רמקולים איכותיים ואפשרות לשליטה מגלגל ההגה.


  ה-B4 מגיעה ברמת גימור המציעה כסטנדרט חישוקי פלדה 16" עם חיפויים, בקרת אקלים מפוצלת, בקרת רדיו ו-BT, בקרת שיוט, מנופי העברת הילוכים מגלגל ההגה, מחשב דרך, 6 כריות אוויר, התראת אי חגירה לנהג ולנוסע, 2 שקעי כוח V12, משענת יד קדמית, מראות צד בצבע הרכב עם איתות וקיפול.
   
  מידות:
  אורך כללי: 4,745 מ"מ
  גובה כללי: 1,505 מ"מ

  רוחב כללי: 1,780 מ"מ

  בסיס גלגלים: 2,750 מ"מ
  מפסק סרנים (קדמי/אחורי): 1,545 מ"מ / 1,550 מ"מ
  מרווח גחון: 150 מ"מ
  רדיוס סיבוב: 5.5 מטר
  תא מטען: 476 ליטר

  מחיר B4 BUSINESS:
  164,900 ש"ח

  סובארו אאוטבק:
  האאוטבק המחודש קיבל חזית מעודכנת וקרבית יותר בשילוב עםמראה פנים מעודכן המעוצב באופן יוקרתי יותר. בסובארו מאמינים במנועים הוותיקים והאאוטבק החדש מצוייד במנוע הבנזין BOXER EJ ובתיבת Lineartronic CVT שהשילוב בינהם מביא לצריכת דלק מופחתת.


  המנוע המותקן בדגם המגיע לארץ הוא מנוע בנזין  BOXER EJ  בנפח 2.5 ליטר עוצמתי המספק 167 כ"ס ב-5,600 סל"ד ו-23.4 קג"מ ב-4,000 סל"ד ותאוצה מ-0 ל-100 קמ"ש ב-12.6 שניות, מהירות מקסימלית 198 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת הנה 11.9 ק"מ לליטר, עירונית 8.8 ק"מ לליטר ובין עירוני 14.9 ק"מ לליטר. ובנוסף, דרגת זיהום אויר  11, פליטות CO2 משולבת של 194 ג'/ק"מ. תיבות ההילוכים הנה  Lineartronic CVT,  תיבת הילוכים רציפה הכוללת שרשרת. תיבה זו היא בעלת אין סוף יחסי העברה.
   

  לאאוטבק הנעה כפולה קבועה וסימטרית, מתלים נפרדים לטובת שיפור נוחות הנסיעה, מתלה אחורי מסוג עצמות עצה כפולות ומוט מיצב אחורי מעובה, בולמים בעלי רמת שיכוך אופטימאלית לטובת שילוב מושלם בין נוחות נסיעה לאחיזה בכביש, מבנה שלדה מחומרי פלדה קלים לטובת חיסכון במשקל ולבסוף גם חומרי בידוד לטובת הפחתת הרעש הנובע מהמכלולים המכאניים.

   

  בכל הנוגע לבטיחות ההאוטבק מצויידת ב-6 כריות אוויר (זוג כריות אוויר קדמיות, צידיות, ווילון), בקרת יציבות ,VDC  4 בלמי דיסק וסייען בלימה BA, התראה על אי-חגירה של הנהג, התראה על אי-חגירה של הנוסע. ההאוטבק קיבלה ציון של TOP SAFETY במבחני הריסוק של ארגון הבטיחות האמריקאי ה-IIHS.

   

  תכנון הפנים של ההאאוטבק החדשה נעשה תוך מתן דגש על רמת שימושיות גבוהה במיוחד בזכות מיקום מחדש של חלק מהפקדים בשילוב לוח שעונים מעודכן ולצד מרווח פנימי גבוהה עם רמת נוחות הגבוהה ביותר בקבוצה. המרווח הפנימי הנו  גדול במיוחד, תנוחת ישיבה גבוהה התורמת לנוחות כניסה / יציאה ושדה ראייה משופר. מושב הנהג מתכוונן באופן חשמלי לגובה, למרחק ולמשענת הגב הכוללת תמיכה בגב התחתון. היושבים מאחור נהנים ממושבים רחבים ונוחים, לצד מרווח ראש ורגלים מעולה. 
   

  העיצוב החיצוני הנו משופר ביחס לדגם הקודם כאשר מעבר לתוספות הקוסמטיות ניתן דגש גם לאלמנטים פרקטיים כמו: פרופורציות מרכב ייחודיות בדמות חלק תחתון מוגבה ובולט וחלק עליון ספורטיבי, מידות צמיגים נדיבות 225/60/17 ומראות צד בצבע הרכב עם איתות וקיפול חשמלי. עיצוב הפנים של האאוטבק שם דגש על אביזרים המעניקים תחושה של נוחות ושל יוקרה בעת ובעונה. הדגם מצוייד בבקרת שיוט, מנופי העברת הילוכים מההגה, הגה מתכוונן לגובה ולמרחק, משענת יד מרכזית רב שימושית, שלל תאי אחסון ומתקני כוסות.
   

  צג המידע הראשי נותן את נתונים כמו: טמפרטורה חיצונית, נתוני תצרוכת דלק, נתוני נסיעה ומהירויות ממוצעות וכן התראות על אי-חגירת חגורת בטיחות לנהג ולנוסע. הדגם מצוייד במערכת בקרת אקלים מפוצלת הכוללת מצב אוטומטי לשימור טמפרטורה קבועה ברכב פתחי מיזוג ראשיים במיקום גבוה ויעיל לפיזור אוויר אופטימאלי. מערכת השמע כוללת 6 רמקולים איכותיים ושליטה מגלגל ההגה.
   

  מידות:
  אורך כללי: 4,790 מ"מ
  גובה כללי: 1,605 מ"מ
  רוחב כללי: 1,820 מ"מ
  בסיס גלגלים: 2,745 מ"מ
  מפסק סרנים (קדמי/אחורי): 1,535 מ"מ / 1,530 מ"מ
  מרווח גחון: 213 מ"מ
  רדיוס סיבוב: 5.5 מטר
  נפח תא מטען: 490 ליטר
    
  מחיר OUTBACK 2.5X:
  199,900 ש"ח

  עבור לתוכן העמוד