מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  רנו פולאנס בנזין חדשה בישראל

  22/04/2013
  הגדל

  הפלואנס בנזין החדשה של רנו קובעת סטנדרט חדש בקטגוריה, היא משפחתית ותיקה ומגיעה עם פנים חדשות, מנוע חדש וחסכוני ובאבזור ברמה גבוהה.

   

  הפלואנס בנזין, מצוידת במנוע בנזין 1.6 ליטר חדש, בעל הספק של 115 כ"ס ותצרוכת דלק משופרת באופן משמעותי ביחס לדגם היוצא העומדת על 15.6 ק"מ/לליטר בנסיעה משולבת לנתוני היצרן. למנוע הבנזין משודך גיר רציף (CVT) , המקנה לרכב תחושת כוח עם העברת הילוכים רציפה ונעימה, זאת כאמור בנוסף לשיפור של 25% בתצרוכת הדלק מול הדגם היוצא. הפלואנס החדשה מציגה חזית רעננה עם פנסים קדמיים מודגשים, יחידות של פנסי LED לתאורת יום (בגרסת הפריביליג').

   

  בטיחות: בפלואנס בנזין, כמו בכל רכבי רנו, הושם דגש על חדשנות בכל מערכות הבטיחות וההגנה על הנהג והנוסעים. היא כוללת: מערכות בלימה מתקדמות ובקרת יציבות ובקרת אחיזה. שש כריות אוויר - 2 קדמיות, 2 צידיות ושתי כריות וילון. עוגני אוזופיקס במושבים האחוריים ובמושבים האחוריים 3 חגורות בעלות 3 נקודות עגינה.

   

  הפלואנס בנזין בשתי רמות אבזור קומפורט ופריביליג'. דגם הפלואנס הושק לראשונה בישראל בשנת 2010. עד היום נעות על כבישי הארץ כ-15,000 רנו פלואנס ממונעות בנזין או דיזל.

  מחירים:
  פלואנס - קומפורט: 126,900 ₪
   פלואנס - פריביליג': 131,900 ₪

  עבור לתוכן העמוד