מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אופל אסטרה ברלינה הושקה ללקוחות ציי רכב

  22/11/2012
  הגדל

  אופל  אסטרה ברלינה, 4 דלתות, הושקה ללקוחות ציי רכב באתר היבואן בצריפין. האסטרה, סדאן הקרויה ברלינה, מתאפיינת בעיצוב ספורטיבי דינאמי. היא משלבת מידות נדיבות, רמת אבזור גבוהה ומנוע טורבו בנפח של 1.4 ליטר, המספק לא פחות מ- 140 כ"ס.

   

  אילן טל, מנכ"ל משותף באופל, מגדיר את הברלינה החדשה, כ"קצת יותר מכל מתחרותיה". המנוע שלה הוא החזק בקבוצה עם לא פחות מ- 140 כ"ס וגם המומנט משמעותי. העיצוב ייחודי, אווירודינאמי ויוקרתי. בסעיף האבזור, מציעה הברלינה יותר מכולם. החל מרדיו הנשלט בהגה, בקרת שיוט, דיבורית בלוטוס, מזגן עם בקרת אקלים מפוצלת, גלגל הגה מצופה עור, משענת יד, נעילה ופתיחת חלונות בדלתות ותא מטען בשלט המפתח. למעשה לא תמצאו אביזר שלנו אין בברלינה.

  לדברי אסי שמלצר, מנכ"ל אופל,  אסטרה ברלינה, הוא דגם הסדאן של אופל, המהווה כיום רכב אולטימטיבי עבור משפחה ישראלית. הברלינה מציעה מרווח פנימי, אבזור וכוח מנוע שלא נראו על דגמים דומים בסגמנט. הדגם חדשי מיוצר בפולין, מיועד לשווקים ברוסיה, ישראל וטורקיה. המחיר אטרקטיבי ביותר מתוך מטרה לפרוץ עמו לשוק המשפחתיות בישראל. מבחנתנו שיתוף הפעולה של יבואן רכב עם חברת ליסינג, מהווה יתרון ומאפשר לקדם את שיווק הרכב. אנו עושים כל מאמץ לשווק את הברלינה גם באמצעות חברות הליסינג השונות טוען שמלצר.

   

  מחירה של האופל אסטרה ברלינה עומד על 124,990 ₪.

   

  לסיכום, לברלינה החדשה, יש את כל הנתונים להצליח בשוק המשפחתיות. האורך, העיצוב, הביצועים, רמת הבטיחות והאבזור בהחלט קובעים בשיקולי הבחירה של רוכשי מכוניות וצרכני הליסינג. נותר לבחון האם הברלינה החדשה תשווק באמצעות חברות ליסינג מתחרות ובכך תתברג בצמרת המכירות.

  עבור לתוכן העמוד