מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ארקנה היברידית החדשה לרנו בישראל

  21/08/2022
  הגדל
  קבוצת קרסו, השיקה בישראל את הארקנה החדשה שהיא המכונית ההיברידית הראשונה של רנו בישראל. מדובר בדגם ייחודי זה הוא גם הרכב הראשון של רנו בתצורת  SUV קרוסאובר קופה. הארקנה החדשה מונעת על ידי מערכת: E-Tech ההיברידית המתקדמת של רנו. צילום: יצרן

  עיצוב חיצוני- הארקנה הוא רכב SUV coupe ספורטיבי ייחודי, המשתלב בטווח דגמי ה-SUV של רנו. ארקנה החדשה משלבת פרטי עיצוב מודרניים. ארקנה החדשה כוללת 100% תאורה ייחודית של Renault LED Pure Vision שמושלמת על ידי תאורת יום C-shape LED הפועלת בשעות היום ומספקת פרופיל הניתן לזיהוי מהחזית באופן מידי. מגני גחון מונמכים, המציעים תוספת חספוס של רכב שטח בחזית ובעורף. חישוקי הגלגלים, בחיתוך יהלום כסטנדרט. החלונות כהים והגנת דלת תחתונה שחורה, משפרים את הפרופיל הצדדי עם מראה ספורטיבי בעל צבע מטאלי או כרום בהתאם לרמת הגימור. תאורת יום 3D LED אחורית ייחודית היא סטנדרטית בכל מפרטי ארקנה, עם פס תאורה הנמתח על פני דלת תא המטען מיחידות התאורה המרכזית על מנת להבליט את סמל החברה, מה שמעניק מראה ייחודי מאחור.

  עיצוב פנים- בדומה לחלק החיצוני, החלק הפנימי של הארקנה החדשה מתמזג בצורה מושלמת עם ספורטיביות מלוטשת ושימושיות. חומרים איכותיים ועיצוב מרווח משתלבים ליצירת רכב שטח מושך עם סגנון איכותי עם רב תכליתית. בשל גובהו של דגם הארקנה ישנה גישה מרווחת לתא הנוסעים. החלק הקדמי מציע מקום מרווח מלפנים, בעוד המושבים האחוריים מוקמו באופן המיעל את מרווח הראש והרגליים.  תא המטען בנפח של 480 ליטר עם רצפת תא מטען נשלפת. לוח המחוונים המיוחד של ארקנה כולל את התצוגות הדיגיטליות העדכניות ביותר של רנו, עם תצוגת מערכות מולטימדיה בגודל 7.0 ו-9.3 אינץ'.

  מנוע ותיבת הילוכים- הארקנה החדשה הינה המכונית ההיברידית הראשונה של רנו. טכנולוגיית E-Tech הנעה היברידית פותחה עם ידע ומומחיות שנצברו מניסיונה של רנו בפורמולה 1, עם 150 פטנטים המגנים על הטכנולוגיה החדשנית.  מנוע ה-E-Tech ההיברידי משלב מנוע בנזין בנפח 1.6 ליטר עם סוללת ליתיום-יון 1.2 קוט"ש ושני מנועים חשמליים, אשר יחד מייצרים 143 כ"ס,  15.1 קג"מ  ממנוע הבנזין בנפח 1.6 ליטר ו-20.9 קג"מ מהמנועים החשמליים. גרסה זו של הארקנה תזנק מ-0 ל-100 קמ"ש ב-10.8 שניות. צריכת הדלק עומדת על 20.8 ק"מ לליטר. מערכת ההנעה E-Tech, בנויה להתחיל במצב EV בכל פעם, ומבטיחה שהנהיגה היעילה ביותר תתאפשר מתחילת המסע, דבר המועיל במיוחד באזורים עירוניים. במצב EV.

  תיבת ההילוכים חדשנית, המעבירה בצורה חלקה בין מנוע הבנזין והמנוע החשמלי, עם 15 מצבי שילוב שונים (5 למנוע הבנזין X 3 למנוע החשמלי)  תוך שמירת חלקות פעולה כמו בתיבת הילוכים אוטומטית רגילה עם מהירות תגובה מהירה ונהיגה חלקה. כדי להתאים באמת בצורה אישית את חוויית הנהיגה, הנהג יכול לבחור מתוך מגוון של מצבי נהיגה MULTI-SENSE: Eco ,My Sense ו-Sport.

  ב-My Sense – מצב ברירת המחדל בנהיגה, בעת התנעת ארקנה E-Tech מאזן אוטומטית באופן מושלם את חוויית הנהיגה על ידי שימוש במנועים החשמליים ובמנוע הבנזין במקביל, כדי לספק את הנהיגה החלקה והיעילה ביותר. מצב Eco משתמש בזיהוי מדוד יותר של דוושת המאיץ והחלפת הילוכים המותאם לנהיגה חסכונית ביותר. מצב Sport מספק כוח מרבי משני מקורות הכוח עם תגובות משופרות לנהיגה זורמת. הכוח החשמלי מסופק על ידי מצבר מתח קטן המטעין את עצמו באנרגיה אשר נצברת במצבי האטה ובלימה, אשר כוחה יכול להתגבר על ידי הפעלת פונקציית B-mode ייעודית אשר מפעילה בלימה רגנרטיבית מוגברת לצורך צבירה אנרגטית גדולה אף יותר. מאגר אנרגיה זה מוזן חזרה אל המצבר אשר ממוקם מתחת למושבים האחוריים של הארקנה.

  בטיחות- לארקנה מערכות בטיחות מגוונות, עם כל הגרסאות של ה-SUV המצוידות במערכת אקטיבית לבלימת חירום עם זיהוי הולכי רגל ורוכבי אופניים, זיהוי תמרורים, אזהרת יציאה מנתיב ושמירה על נתיב, בתוספת אזהרת מרחק בטיחות, צג לחץ צמיגים ובקרת שיוט עם הגבלת מהירות. בנוסף, מערכות סיוע שכוללות Adaptive Cruise Control עם Traffic Jam Assist בנוסף לזיהוי שטח מת, והתראה תנועת חוצה מאחור. הארקנה זכתה בחמישה כוכבים במבחן ריסוק של ה-.Euro NCAP

  אבזור- הארקנה החדשה, מקנה חוויה דיגיטלית מושלמת מגיעה כסטנדרט, עם מערכות מולטימדיה מסך מגע עדכני ואביזרים בהתאמה אישית. מסך מגע בגודל 7.0 אינץ' סטנדרטי בדגמי Iconic, בעוד שדגמי S Edition / SR  מקבלים את גרסת ה-9.3 אינץ'. כל הדגמים מגיעים עם קישוריות Apple Car Play ו-Android Auto. להשלמת החוויה הדיגיטלית בפנים הרכב, צג TFT בגודל 7.0 אינץ' ו-10.0 אינץ' ברמת הגימור S Edition / SR המספק סקירה ברורה מול עיני הנהג, עם מידע מהירות וסיוע לנהג לצד לוחות מחוונים ברורים למד הדלק וטעינת הסוללה בדגמי E-Tech היברידיים.

  רמות גימור ואבזור

  Arkana Iconic
  אבזור כללי
  6 כריות אוויר
  חישוקים Bahamas 17 אינץ'
  בקרת אקלים + פתחי אוורור לנוסעים מאחור
  מערכת מולטימדיה בעלת מסך מגע 7 אינץ'  עם רדיו ו-Bluetooth, תאימות ל-Android Auto ו-Apple CarPlay
  לוח מחוונים TFT בגודל 7 אינץ'
  פנסי Full LED
  בלם חניה חשמלי
  חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מצלמה אחורית
  מראות צד מתכווננות חשמלית ומתקפלות
  חיישני אורות וגשם
  הגה עור
  שמשות אחוריות כהות
  בקרת שיוט ומגביל מהירות
  מפתח חכם
  גלגל חלופי חסכוני במקום
  בטיחות
  בלימת חירום פעילה עם זיהוי הולכי רגל, רוכבי אופניים
  ניטור מרחק מלפנים
  התראה על סטיית נתיב
  סיוע לשמירת נתיב עם היגוי פעיל ואזהרת יציאה מנתיב

  Arkana S Edition (+ Iconic)
   אבזור כללי
  מערכת מולטימדיה עם מסך מגע אנכי בגודל 9.3 אינץ', תואמתAndroid Auto™ ו- Apple CarPlay™ – Bluetooth®
  חישוקי Pasadena 18 אינץ'
  לוח מחוונים TFT בגודל 10 אינץ'
  MULTI-SENSE
  תאורת אוירה הניתנת להתאמה אישית
  משטח טעינה אלחוטי לנייד
  מראה מרכזית מתכהה
  ריפוד בד משולב עור סינתטי בצבע שחור
  בטיחות
  בקרת שיוט אדפטיבית הכוללת Traffic jam companion
  התראת שטח מת
  התראת תנועה חוצה מאחור
  בקרת מהירות חכמה
  אורות גבוהים/נמוכים אדפטיביים
  Arkana S Edition SR (+ S Edition)
   אבזור נוסף
  גג פנורמי נפתח חשמלי
  מראה מרכזית מתכהה ללא מסגרת


  רמות גימור ומחירים ₪

  ICONIC– 149.990
   
  S EDITION– 159.990
   
  S EDITION SR– 164.990

  עבור לתוכן העמוד