מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יגואר ולנד-רובר חוברים עם NVIDIA

  2/03/2022
  הגדל
  יצרנית הרכב יגואר לנד רובר (JLR) בשיתוף פעולה אסטרטגי רב-שנתי עם ענקית הטכנולוגיה NVIDIA, המובילה בתחום הבינה המלאכותית, לפיתוח משותף של מערכות נהיגה אוטונומיות מהדור-הבא, כמו גם חוויות ושירותים נוספים מבוססי בינה מלאכותית לשיפור חוויית הנהיגה של לקוחות החברה.

  החל משנת 2025, כל רכבי יגואר ולנד רובר החדשים ייבנו על פלטפורמתNVIDIA DRIVE , שתספק מגוון רחב של יישומי נהיגה וחניה אוטונומית, יישומי בטיחות אקטיבית וסיוע לנהגים, וכן יישומי בינה מלאכותית לניטור הנהגים והנוסעים והדמיה מתקדמת של סביבת הרכב.

  הפתרון הטכנולוגי יבוסס על פלטפורמת הרכב האוטונומיNVIDIA DRIVE Hyperion 8 שתכיל: מחשבים מרכזיים מבוססי שבב NVIDIA DRIVE Orin, מערכות בטיחות, תקשורת ואבטחה, כמו גם מערך חיישנים מתקדם. DRIVE Orin הוא "מוח" הבינה המלאכותית של המכונית והוא מפעיל את מערכת ההפעלה של יגואר ולנד רובר, בעוד שפלטפורמת ה- DRIVE Hyperion תהווה "מערכת העצבים המרכזית" של הרכב. 

  כחלק משיתוף הפעולה האסטרטגי, יגואר לנד רובר תבצע שימוש בפתרונות מרכזי הנתונים של אנבידיה המבוססים על NVIDIA DGX לאימון מודלים של בינה מלאכותית. כמו כן, החברה תמנף את טכנולוגיית NVIDIA Omniverse ופלטפורמת DRIVE Sim לטובת ביצוע סימולציות זמן אמת מדויקות פיזיקלית בתהליכי הפיתוח. הארכיטקטורה והפלטפורמה של יגואר לנד רובר יאפשרו לחברה לספק שירותי נהיגה מסייעים ואוטומטיים חדשניים לכל אורך חיי הרכב באמצעות עדכוני תוכנה אוטומטיים (OTA – Over The Air). יגואר לנד רובר שואפות להשיג אפס פליטות פחמן על פני שרשרת האספקה המוצרים והפעילות שלה עד 2039.

  עבור לתוכן העמוד