מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סיאט איביזה חדשה בישראל

  9/11/2021
  הגדל
  סיאט ישראל משיקה בימים אלו בארץ את הדור החדש של אחד מאייקוני הרכב בסגמנט הסופר מיני, להיט המכירות המקומי, סיאט איביזה. 

  מתיחת הפנים של הדור החמישי כוללת נגיעות עיצוביות חיצוניות חכמות שרעננו את מראה הרכב, סביבת נהג ותא נוסעים דיגיטליים משודרגים, כשגרסת המנוע בנפח  1.5 ליטר תאפשר לה להרחיב את קהל היעד של הרכב. כל דגמי האיביזה מציעים שדרוג ואבזור מקיף של מערכות בטיחות עזר אקטיביות לנהג המגיעות כסטנדרט החל מרמת הכניסה.

  עיצוב חיצוני- עדכון הרכב חיצונית כולל מספר נגיעות עדכניות, מכיתוב על תא המטען בפונט כתב יד (כשאר דגמי היצרנית הספרדית) דרך עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים לצד לוגו בכרום מט ותוספת של פנסי ECO LED (כסטנדרט). גרסת ה-Style מציעה בנוסף חלונות אחוריים מושחמים וחישוקי סגסוגת 15", כאשר גרסת ה-FR מוסיפה חלון גג פנורמי חשמלי, פנסי LED אחוריים וקדמיים FULL LED (סטנדרט בגרסת 1.5 ליטר) וצינור מפלט בעיצוב ספורטיבי, כשמשלימים את המראה החיצוני חישוקי סגסוגת 18/17 אינץ בעיצוב מחודש (18' בגרסת 1.5 ליטר).

  עיצוב פנימי- תא הנוסעים וסביבת הנהג באיביזה החדשה שודרגו ומציעים קפיצת מדרגה בהשוואה לדור היוצא, עם עדכון עיצובי לדשבורד הכולל חומרים איכותיים ורכים יותר, המחלק לשניים את תא פיקוד, ומציע מערכת מולטימדיה, עם מסך "צף" תומך עברית וממשק גרפי חדש כולל מסך מגע 8.25" ועם 4 רמקולים. בנוסף האיביזה מתחדשת עם גלגל הגה חדש רב-פונקציונלי, מעוצב ארגונומית יחד עם פתחי אוורור חדשים. רמת הגימור Style מוסיפה גם מערכת Full Link, בקרת אקלים מפוצלת, טכנולוגיית Keyless לפתיחת דלתות והנעה נטולת מפתח, חבילת עור להגה, ידית הילוכים ובלם היד ותשדרג את איכות השמע למערכת בת 6 רמקולים. גרסת ה-FR מציעה בנוסף לכל אלו גם מערכת מולטימדיה הכוללת מסך גדול יותר של 9.2", מושב נוסע מתכוונן לגובה עם תאורת רגליים בקדמת הרכב, וכן בבורר מצבי נהיגה  Seat Drive Profile הכולל 4 אפשרויות: Normal, Sport, Eco , Individual להתאמת תפקוד מערכות הרכב לסגנון נהיגה אישי.

  מנועים- הדור החדש של האיביזה חמוש בשתי גרסאות מנוע, 1.0 ליטר TSI עם 110 כ"ס ותיבת הילוכים   DSGאוטו', ומנוע 1.5 ליטר TSI המנפק 150 כ"ס ומשודך אף הוא לתיבת 7 הילוכים  לגרסת ה-1.0 עם ה-110 כ"ס מספקת נתון 0-100 של 10 שניות ומומנט בן 20.4 קג"מ, גרסת המנוע הבכירה 1.5 בעלת מומנט של 25.5 קג"מ ומאיצה את הרכב  מ-0 ל-100 ב- 8.2 שניות.

  בטיחות- האיביזה החדשה, מצוידת בשפע של מערכות בטיחות אקטיביות המיועדות לסייע לנהג. גרסת ה- Reference מציעה כסטנדרט ניטור מלפנים, בלימה אוטומטית בעת חירום, זיהוי הולכי רגל, מערכת להתראת עייפות, מערכת MKB לסייע במניעת תאונות משניות, בקרת סטיה אקטיבית מנתיב ו-6 כריות אוויר. לרמת הגימור Style מתווספת גם מערכת בקרת שיוט אדפטיבית, כשרמת הגימור העליונה FR מציעה בנוסף גם מצלמת חניה אחורית וחיישני חניה קדמיים ואחוריים.

  מחירים: האיביזה תוצע בישראל עם שתי גרסאות מנוע, 1.0 ליטר אוטו' TSI בשלוש רמות גימור ו- 1.5 ליטר TSI ברמת גימור FR. 
  מחיר גרסת ה-1.0 אוטו', 110 כ"ס יעמוד על 96,900 ₪ לרמת גימור Reference, 103,900 ₪, לאותו הדגם ברמת גימור  Style, ו- 117,900 ₪, לרמת גימור  FR, בתוספת 1,520 ₪, לאגרת הרישוי. מחירה של גרסת ה-1.5 ליטר ברמת גימור FR יעמוד על 124,900 ₪ . אגרת הרישוי השנתית הינה בסך 1801 ₪.
   

  עבור לתוכן העמוד