מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה נירו EV החשמלית הושקה בישראל

  4/08/2021
  הגדל
  הקרוסאובר הפופולרי קיה נירו, אשר זוכה להצלחה רבה בשוק מתחדש בגרסת חשמלית מלאה עם טכנולוגיות מתקדמות ואבזור עשיר. הנירו EV משלב הנאת נהיגה עם עיצוב מרשים ורמת נוחות ובטיחות מהמובילים בקטגוריה.

  עיצוב חיצוני - נירו EV מעוצב בהשראת רכבי הפנאי בשילוב אלמנטים היחודיים לרכבים חשמליים. הנירו החשמלי בעל שבכה קדמית ייחודית עם פתח לטעינה, פתחי אוויר עדכניים ותאורת יום LED בצורת ראש חץ. הנירו החשמלי מציג תפיסת עיצוב המשלבת את השימושיות של SUV עם יחידת הנעה חשמלית בעלת טווח גדול המאפשר התניידות ללא "חרדת טווח".

  עיצוב פנימי-  תא הנוסעים משלב עיצוב עדכני עם מרחב פנימי נדיב בדומה לשאר דגמי קיה נירו וכולל נגיעות עיצוב ייחודיות המדגישות את היותו של הרכב חשמלי לחלוטין. הקונסולה המרכזית כוללת בורר הילוכים בצורת חוגה בטכנולוגיית Shift By Wire, כפתורי תפעול בלם יד חשמלי ובורר מצבי נהיגה. מסך מולטימדיה מקורי בגודל 8 אינץ' עם תצוגות ייעודיות לרכב חשמלי. לוח השעונים דיגיטלי בגודל 7 אינץ'. הקונסולה המרכזית החדשה מוקפת בתאורת אווירה הניתנת להתאמה אישית.

  יחידת הנעה וביצועים-  לנירו EV החשמלי, מנוע חשמלי חזק עם הספק של 204 כ"ס ומומנט של 40.3 קג"מ מאפשרים לנירו EV להאיץ מ 0-100 קמ"ש ב 7.8 שניות. הנירו, מצויד במארז סוללות ליתיום-פולימר בעל קיבולת גבוהה של 64 קווט"ש לנסיעה משולבת של 455 ק"מ או 615 ק"מ בנסיעה עירונית על טעינה אחת עם אפס פליטות (לפי תקן WLTP). הנירו כולל תמיכה בטעינה DC מהירה בהספק של KW100 עם יכולת טעינת סוללה מ20 ל 80 אחוז תוך 42 דקות. הנירו EV מצויד במגוון טכנולוגיות שמטרתן לשפר את יעילות הסוללה ולמקסם את טווח הנסיעה.

  מערכת בלימה רגנרטיבית שנועדה לקצור כמות אנרגיה מקסימלית ומתופעלת ע"י מנופים הממוקמים מאחורי גלגל ההגה, מאפשרת בחירה בין 5 רמות בלימה שונות: כבוי, רמה 1, רמה 2, רמה 3, ומצב "דוושה אחת" המאפשר נהיגה ברכב כמעט ללא שימוש בדוושת הבלם ועד לעצירה מלאה. בנוסף לנירו EV 5 רמות הבלימה, קיים גם מצב "אוטומטי", בו הרכב קובע בעצמו את עוצמת הבלימה הרגנרטיבית ע"י זיהוי תנאי התנועה באמצעות המצלמה של מערכת בקרת השיוט האדפטיבית.
  הנירו EV כולל גם מערכת חימום לסוללות שנועדה למזער את ההשפעה של טמפרטורות נמוכות על טעינת הסוללה.

  בטיחות-  הנירו EV מציע מגוון רחב של מערכות סיוע מתקדמות לנהג כגון: מערכת למניעת התנגשות קדמית (FCA) הכוללת זיהוי רכב דו גלגלי והולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית (FCC) הפעילה בכל טווח המהירות וכוללת אפשרות לשמירה על מרכז הנתיב, ניטור רכבים ב"שטח מת" (BCW), כולל תנועה חוצה מאחור (RCCW), אור גבוה אוט' (HBA), התראת עירנות נהג (DAW) מצלמת רוורס ועוד. היא זוכה לציון 7 בדרוג הישראלי.

  אבזור - הנירו החשמלי מציע רמת אבזור גבוהה הדומה לדגמי הנירו הייבריד ופלאג אין EX, ומוסיפה מספר פריטי אבזור נוחות הכוללים מושב נהג מתכוונן חשמלית, משטח טעינה אלחוטי לנייד, בורר הילוכים SBW ותאורת אווירה LED . מערכת המולטימדיה עם מסך בגודל 8 אינץ' כולל מצלמה אחורית וקישוריות סלולרית אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו.

  מחיר:  נירו חשמלי  179,900 ₪

  עבור לתוכן העמוד