מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  DHL ישראל רכשה רכבים מסחריים ומשאיות מתוצרת MAN

  4/08/2021
  הגדל
  חברת DHL ישראל רכשה 14 רכבים מסחריים ו-2 משאיות מתוצרת מאן. מחיר רכב מסחרי מדגם VAN TGE עולה כ- 200,000 ₪ ומחיר משאיות TGL כ-300,000 ₪.

  משאיות ההובלה שנרכשו, אידיאליות להובלה וחלוקה. המשאיות מתאפיינות בהיותן קומפקטיות, בעלות כושר תמרון, נוחות, חסכון תפעולי, צריכת דלק נמוכה, טכנולוגיה מתקדמת ופרודוקטיביות גבוהה. הVAN של MAN הינו בעל מערכות בטיחות חדישות ,אבזור עשיר בסביבת תא הנהג והנדסת האנוש מתקדמת המעניקה חוויות נהיגה ונוחות מקסימלית לנהג וכן שטח האחסון מרווח ומגיע ל 18.4 מ"ק.

  חברת MAN, המיוצגת בישראל ע"י חב' מכשירי תנועה הינה אחת מחברות הרכב הכבד הוותיקות והמובילות בעולם המספקת פתרונות תחבורה מותאמים לצורכי לקוח לרכבים שבין 4-250 טון. צבי נטע יו"ר קבוצת מכשירי תנועה ויוגב גברי מנכ"ל MAN : "בשנה האחרונה הרחבנו את מגוון הפתרונות ללקוחות העוסקים בהפצת מוצרי צריכה, מזון ושתיה ומקווים להמשיך ולספק פתרונות מותאמים לצרכי הלקוח".

  עמי יוסף מנהל התשתיות וצי הרכב מחב' DHL ישראל : "אנו מרחיבים את צי הרכבים בצורה משמעותית בשנים האחרונות על מנת להרחיב את היכולת שלנו להתמודד עם גידול ובעיקר על מנת לשפר את השירות ללקוח והמהירות של הגעת המשלוחים" הערך המוביל בקבוצת DHL הוא "לחבר אנשים, לשפר את איכות החיים" לכן היבט צריכת הדלק היעילה חשוב לנו על מנת להפחית את ההשפעה השלילית על הסביבה.

  לחברת DHL ישראל צי של 120 כלי רכב ו-2 מטוסים.

  עבור לתוכן העמוד