מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טרפילוג ומוביל איי משתפות פעולה

  13/09/2012
  הגדל

  חברת טרפילוג שפיתחה קופסא ירוקה לניטרול התנהגות נהג ודיאגנוסטיקה מהרכב, משיקה עם חברת מוביל איי מערכת משותפת וייחודית שפותחה על סמך מחקרים שנערכו על ידי הטכניון בחיפה ומוסדות אקדמיים נוספים. המערכת נותנת פרופיל בטיחותי מלא של הנהג, וכוללת חיווי לאירועים המתקבלים מ- 2 המערכות. עלות המערכת 99 ₪ בחודש.


  עד כה מוצרי מוביל איי לא שווקו ישירות ללקוח הסופי אלא דרך מתקיני משנה. השת"פ שנעשה עם טרפילוג מאפשר מכירה ישירות ללקוח ובכך יכולת התאמה מלאה לצרכיו ובקשותיו של הלקוח.

   

  רוברט יזרעאלי , מנכ"ל טרפילוג מסר: "שיתוף הפעולה בין שתי החברות יצר מערכת בטיחותית מלאה ומקיפה. הטכנולוגיה של "מוביל איי" מאפשרת למערכות של טרפילוג  ניתוח התנהגות נהג מקיף יותר".

   

  יצחק ליטמן, מנכ"ל Mobileye: "השילוב בין Mobileye לטרפילוג מציע כלי יעיל הן במניעת תאונות, והן בניטור התנהגות הנהג על מנת לשפר את בטיחות הנהיגה שלו, והפחתת צריכת הדלק ".


  באמצעות המערכת של חברת מוביל איי, המבוססת על מצלמת ראייה מלאכותית ניתן לעקוב אחר התנהגות לא תקנית: סטייה מנתיב ימינה/שמאלה, התראת התנגשות, התראת התנגשות הולכי רגל ובעתיד חיווי על רמזורים. החיבור למערכת טרפילוג מאפשר לנתח את האירועים המתקבלים ממערכת מוביל איי בזמן אמת ובניתוח היסטורי ע"י הנהג.

   

  החיווי של האירועים במערכת טרפילוג מתקבל באמצעות חיישן המודד את כוחות ה-G  המופעלים על הרכב בכל רגע נתון.  החיישן יכול למדוד מגוון התנהגויות חריגות על פי רמות, לדוגמא : האצה חזקה מאוד והאצה חזקה , בלימה חזקה מאוד ובלימה חזקה , פניה חזקה מאוד שמאלה ופניה חזקה שמאלה וכדומה.
  הדו"חות המופקים הינן דוחות של כלל אירועי הבטיחות שנקלטו במערכות.  ניתן לראות את מיקום האירוע, זמן, משך האירוע, עוצמת האירוע והמהירות שבה התרחש על מנת לבצע ניתוח מקיף וכולל. בסוף כל חודש, מספקת המערכת דו"ח המתאר את ביצוע הנהג עם ניתוח כלל האירועים הבטיחותיים והמלצות לשיפור.

   

  עבור לתוכן העמוד