מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סנטה פה חדש

  28/12/2020
  הגדל

  כלמוביל יבואנית יונדאי בישראל, השיקה את הסנטה פה החדש, דגם ה- SUV 7 מושבים, המפואר של החברה בעיצוב מלוטש וחדשני. 

  הסנטה פה החדש, שהינו דור חמישי לרכב הפנאי שטח של החברה, ממשיך את מסורת היצרן להציג נראות חדשה, מערכות מתקדמות וטכנולוגיות חדשות. הסנטה פה 2021 החדש, מרווח יותר מהדור הנוכחי בכל פרמטר, אבזור עשיר, הנדסת אנוש מתקדמת, עיצוב פנים חדש ומסך מגע עם מערכותApple Car Play  וAndroid -Auto-.

  מנוע ותיבת הילוכים- הסנטה פה, יוצע ברמות גימור ה-  Supreme בהנעה קדמית וה- Elite בהנעה כפולה עם מנוע טורבו דיזל CRDi בנפח 2.2 ליטר, המשודך לתיבת הילוכים חדשה wet 8 dct   ומפיק 200 כ"ס ב- 3,800 סל"ד ו- 45.1 קג"מ ב- 1,750 סל"ד, מגיע למהירות מקסימלית של 205 קמ"ש  ומאיץ מעמידה ל- 100 קמ"ש ב- 9 שניות בתצורת הנעה קדמית ו- 9.2 שניות בתצורת הנעה כפולה.

  בטיחות- הסנטה פה החדש, כולל מערכות בטיחות מתקדמות ביותר של יונדאי וציון בטיחות מקסימלי ודרוג 8 בישראל. מערכות בטיחות מתקדמות מוצעות כסטנדרט במעטפת הבטיחות Smart Sense מתוצרת יונדאי שכוללת:

  FCA  - מערכת בלימה אוטונומית למצבי חירום הכוללת מערכת להתראה טרום התנגשות חזיתית. מדובר במערכת בטיחות פעילה מתקדמת על בסיס רדאר קדמי ומצלמה הנותנת התראה אקטיבית לנהגים במצבי סיכון (FCW)  ואף מבצעת בלימה אוטונומית במצבי חירום (AEB) וזיהוי הולכי רגל. המערכת כוללת גם  זיהוי, התראה ובלימה במקרה חירום בו מתגלה תנועה חוצה בצומת.

  LKA - מערכת אקטיבית לתיקון הגה המסייעת בשמירה על נתיב הנסיעה.

  LFA - מערכת לסיוע בשמירה על מרכז נתיב הנסיעה. המערכת מופעלת ע"י כפתור בגלגל ההגה ומסיעת לנהג לשמור על הרכב במרכז הנתיב ללא מאמץ ע"י ביצוע תיקוני הגה עדינים במהלך הנסיעה וניתנת להפעלה כבר ממהירות רכב של 0 קמ"ש.

  מערכת  ROA - מספקת חיווי עבור תזכורת למניעת שכחה במושב האחורי.  המערכת מזהה פתיחה של הדלתות האחוריות בטרם התחילה הנסיעה או במהלכה, ובהתאם מספקת חיווי על גבי לוח השעונים אשר מזכיר לבדוק את המושב האחורי בטרם עזיבת הרכב.  המערכת כוללת גם חיישן על קולי לזיהוי תנועה ברכב לאחר נעילתו ולהתריע לנהג ע"י צפירה בצופר והבהוב אורות. המערכת עוקבת אחר המושבים האחוריים ומסייעת לזהות תנועות של ילדים וחיות מחמד.

  HBA  - מערכת למעבר אוטומטי בין אור גבוה לנמוך.

  SEA - המערכת מתריעה כאשר נפתחת דלת בצד בו מתגלה רכב שמתקרב. כמו כן, במידה ובמהלך הנסיעה הופעל מנגנון "Child Safety Lock" הנועל את הדלתות האחוריות (ע"י לחיצה על כפתור המערכת), ולאחר עצירה נרצה לשחרר את הנעילה,  אם מערכת ה-SEA תזהה רכב שמתקרב היא "תתעלם" מבקשת שחרור הנעילה בכדי למנוע את פתיחת הדלתות האחוריות

  SCC  - בקרת שיוט אדפטיבית חכמה. המסוגלת לשלוט בהאצת הרכב והאטה עד לכדי עצירה מוחלטת יחד עם מערכת LVDA המתריעה על התחלת הנסיעה של הרכב מלפנים, מספקת מערכת עזר משלימה ויעילה.

  DAW  - מערכת התראת קשב לנהג (Driver Attention Warning). מדובר במערכת חדשנית אשר מזהה ספקטרום רחב של מאפייני נהיגה כגון תגובות היגוי חדות, בלימות פתאומיות וסטיות נתיב תכופות אשר מעידות על עייפות הנהג וחוסר ריכוז. המערכת מדליקה התרעה בלוח השעונים הכוללת הצעה להפסקת הנהיגה והתרעננות.

  BCA  - מערכת אקטיבית למניעת התנגשות בעת מעבר נתיב. המערכת עושה שימוש במערכת ה- BSD המספקת התרעה על רכב ב"שטח מת", ובנוסף במערכת ה LKA אשר מזהה את סימון נתיב הנסיעה ומסייעת בשמירה אקטיבית של הנתיב. ייחוד מערכת ה BCA הינו בכך שמדובר במערכת אקטיבית אשר תמנע מעבר נתיב במקרה של סכנת התנגשות ממשית. כאשר ימצא רכב ב"שטח מת" אשר קרוב בצורה מסוכנת  תפעיל המערכת התרעה ויזואלית והתרעה קולית עם  הפעלת איתות הפניה, ואף תבצע בלימה דיפרנציאלית של הגלגל הפנימי הנגדי במידת הצורך, וזאת בכדי למנוע את מעבר הנתיב.

   RCCA - מערכת אקטיבית למניעת תאונה בנסיעה לאחור; באמצעות חיישני המכ"ם של מערכת לזיהוי רכב ב "שטח מת", המערכת לא רק מזהירה את הנהג אודות כלי רכב חוצה המתקרב מאחור אלא גם מפעילה את מערכת הבלמים באופן אוטונומי בכדי למנוע תאונה.

  PDW  - מערך חיישנים קדמי ואחורי המספק התרעה על שמירת מרחק בכניסה ויציאה מחניה.

  דגם ה- Elite כולל גם AVM מערך מצלמות היקפי ו- BVM אשר מאפשר הצגת צילום חי של "שטח מת" על גבי לוח השעונים הדיגיטלי בעת הפעלת איתות לצורך מעבר נתיב.

  עיצוב הפנים: עיצוב הפנים של הסנטה פה משלב עיצוב מלוטש עם סבכה קדמית מסורגת בולטת ונראות חדשנית. הרכב משלב השפעת פרימיום המעניקה תחושת יוקרה. שטחי החלונות הוגדלו על מנת לשפר את תחושת המרחב ושדה הראיה לנהג ולנוסעים. מערכות השמע, המסך ומערכת הניווט הוטו על מנת להפחית את הסינוור. נפח תא מטען גדל ב- 24 ליטר ל- 571 ליטר.

  אבזור: הסנטה פה החדש עשיר באבזור רב הכולל בין היתר מסך מגע 8 אינץ', גג פנורמי נפתח, דיבורית BT ומצלמה אחורית, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה,  מערכת בקרת איכות אוויר (יוניזציה), מערכת בקרת אקלים מפוצלת, מערכת מיזוג בשורה השנייה והשלישית, מחשב דרך צבעוני, מפתח חכם להתנעה וכניסה ללא מפתח, חיישני חניה קדמיים ואחוריים מקוריים, בלם יד חשמלי, מערכת אוטומטית להחזקת רכב בעת עצירה, פנסים ראשים LED,  פנסי ערפל קדמיים, תאורת יום LED-DRL, הגה בציפוי מעור, נעילה מרכזית, SBW- בחירת הילוך נסיעה בכפתור, Drive Mode בורר מצבי נהיגה בכביש  (COMFORT, SPORT, ECO, SMART), מערכת  GO & STOP, מושבי שורה אמצעית מתקפים, מושבי שורה שלישית מתקפלים לרצפת הרכב, מושב נהג עם כוונון חשמלי, מושב נוסע עם כיוונון חשמלי, חימום במראות צד, מראות חיצוניות עם קיפול חשמלי, שמשות כהות, וילון אינטגרלי בדלת אחורית, מראה פנימית נגד סנוור, ריפוד מושבים מעור, טעינה אלחוטית לנייד, תאורת אווירה פנים הרכב בגוון משתנה, חיישן אורות ותאורת עזר במראות הצד.

  דגם ה- Elite כולל בנוסף גם לוח שעונים דיגיטלי מלא בגודל 12.3 אינץ', שקע v220 בתא נוסעים,  בורר מצבי נהיגה בשטח (SAND, MUD, SNOW), תאורת LED מלאה בפנסים האחוריים והקדמיים, מושב נהג עם זיכרון וזיכרון למראות, חימום ואוורור מושבים קדמיים.

  מחירים ₪

  סנטה פה דיזל הנעה רגילה   Supreme – 269,000

  סנטה פה דיזל הנעה כפולה  Elit –  299,900


   

  עבור לתוכן העמוד