מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה סטוניק חדש

  23/11/2020
  הגדל

  קיה ישראל השיקה את הקרוסאובר שלה הקיה סטוניק, עם שורת עדכוני עיצוב, אבזור ובטיחות ובגרסת GT Line מעוצבת ומאובזרת.

  עיצוב- העיצוב החיצוני של הסטוניק GT Line , מעניק למראה של הרכב דגשים ספורטיביים, בהשראת דגמי ה-GT החזקים. עיצוב הפגוש הקדמי שודרג באמצעות שילוב של פנסי ערפל LED, שלושה פתחי אוויר נפרדים בחזית הרכב וקישוט מתכתי לאורך השפה התחתונה  ושבכה קדמית בסגנון "אף הנמר" שזוכה גם היא לעיצוב ייחודי. מאחור, פגוש בולט יותר מבדל אותו מגרסאות הסטוניק האחרות, עם עיצוב המדמה צינור מפלט כפול, מפזר אוויר אחורי, ולוגו ייעודי.

  בעיצוב הפנים, השינוי הבולט בתא הנוסעים של סטוניק GT Line, הוא גימור בסגנון סיבי פחמן על לוח המחוונים. גרסת ה GT Line מציעה גם מושבים ייחודיים המרופדים בד שחור בשילוב דמוי עור עם תפרים ניגודיים בצבע לבן. הנהגים נהנים גם מהגה חדש בצורת D מצופה בעור מחורר, עם סמל הדגם ותפרים ניגודיים. להשלמת האווירה והמראה מצויד ה GT Line בחלון גג חשמלי נפתח ובחישוקי 17 אינץ' בעיצוב ספורטיבי. גרסת זו מחליפה את גרסת הפרימיום. 

  מנוע- קיה סטוניק המשודרג, מציג שיפורים משמעותיים לעומת מנוע הטורבו בנזין הקיים, עם יעילות משופרת, ופליטות CO2 נמוכות יותר. מנוע ה T-GDI (טורבו בנזין הזרקה ישירה) בנפח 1.0 ל' מסדרת Smartstream העדכנית, מספק 100 כ"ס ו 17.5 קג"מ.

  בטיחות-  הסטוניק מתחדש במגוון מערכות מתקדמות לסיוע לנהג (ADAS) - מערכת סיוע במניעת התנגשות קדמית (FCA) המזהה הולכי רגל, כלי רכב וכעת גם רוכבי אופניים, מערכת למניעת סטייה מהנתיב (LKA), התראת ערנות הנהג (DAW), ומערכת סיוע לשמירה על מרכז הנתיב (LFA).

  מערכת LFA שולטת על ההיגוי בהתאם לכלי הרכב הנמצאים מלפנים ותנאי הכביש. המערכת פעילה עד מהירות של 180 קמ"ש ומשתמשת במצלמה לניטור סימוני הנתיב ושמירת הסטוניק במרכזו.

  לראשונה, מערכת חדשה להתראה על נוסעים מאחור (ROA)המתזכרת את הנהג לביצוע בדיקת המושב האחורי בטרם יציאה מהרכב.

  אבזור- הסטוניק המעודכן כולל כסטנדרט מסך מגע משודרג, בגודל 8.0 אינץ', עם תמיכה מלאה בעברית ומגוון אפליקציות כגון WAZE , פנגו ורדיו אינטרנטי, קישוריות Apple CarPlay ו-Android Auto . בנוסף קיימת תצוגה דיגיטלית חדשה בעלת רזולוציה גבוהה בגודל 4.2 אינץ' בלוח המחוונים, חיישני חנייה אחוריים וב- GT Line גם חיישנים קדמיים.

  מחירים:

  1.0 ל' טורבו EX - 117,900 ₪

  1.0 ל' טורבו GT-Line - 122,900 

   

   

   

  עבור לתוכן העמוד