מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  לנדרובר דיסקברי חדש

  23/11/2020
  הגדל

  לנד רובר דיסקברי החדש, רכב  SUV  פרימיום בעל 7 מושבים מלאים. מכיל טכנולוגיות מתקדמות ומספק דרגות חדשות של תחכום, נחשקות ויעילות בעודו משמר את טווח היכולות המרשים שלו בכביש ובשטח ואת יכולות הגרירה שלו. מערכת מתלי האויר המתוחכמים של הדיסקברי  מאפשרים נוחות מקסימלית בכל סוג שטח וכוללים הנמכה אוטומטית במהירויות גבוהות.

  באמצעות טכנולוגיית Terrain Response 2, הדיסקברי החדש מתוכנן להתאים את תנאי הנהיגה לתנאי הדרך. טכנולוגיית ClearSight Ground View מספקת לנהג את תמונה של הנעשה בשטח בחלקו הקדמי של הרכב בעזרת שימוש במצלמות המשדרות במסך המגע המרכזי.

  עיצוב- הדיסקברי החדש,  נותר עם סממני העיצוב המפורסמים של הדגם, בהם מכסה המנוע הקונייכתי, הגג המדורג וקורת C הבולטת נשארו, אבל בעיצוב החיצוני החדש ניכרת  נוכחות כביש בטוחה וחזקה יותר. הפנסים חדשים בעלי חתימת LED עם מערכת תאורת יום מספקים מראה תכליתי, מתוחכם והיי טקי. בפנים הרכב, הדיסקברי החדש נהנה משיפורים עיצוביים המדגישים את היוקרה ואת עבודת הפאר בפריסת שבעת המושבים המלאים ברכב, עם חלל נוסעים מרווח המכיל את מערכת המידע והבידור הפורצת דרך של לנד רובר, Pivi Pro. בקונסולה המחודשת, יכול ליהנות הנהג ממסך מגע HD חדש וגדול מקודמו וזה מספק ממשק מהיר ואינטואיטיבי בכדי להקל לשמור על בטיחות הנוהג ברכב. לוח השעונים וירטואלי המבוסס על מסך 12.3 אינץ'. בנוסף, קיימת אפשרות לצפות במידע אודות הנסיעה שלהם על השמשה הקדמית באמצעות טכנולוגיית HEAD UP DISPLAY החוסכת מהנהג את הצורך להסיט את המבט בעת הנהיגה לשם קבלת מידע הנדרש לו בעת הנהיגה.

  מנועים- הדיסקברי החדש מציג שלישיית מנועי Ingenium 6 צילינדים טורי חדשים, בדיזל ובבנזין, בעלי טכנולוגיית MHEV המשפרת את צריכת הדלק, הביצועים והנהיגה המעודנת. מנועים אלו מוצעים בצד מנוע הבנזין 4 צילינדר עם 300 כוחות סוס ומערכת Intelligent All Wheel Drive החכמה. משפחת מנועי השישה צילינדר בטור עוצבה ופותחה ביגואר -לנד רובר.  מנוע הדיזל המתקדם זמין ב-249 כ"ס ו-300  כ"ס בעוד שמנוע הבנזין העוצמתי מציע תפוקה של 360 כ"ס.

   

  עבור לתוכן העמוד