מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פתרונות טעינה למכוניות חשמליות של לובינסקי

  1/07/2020
  הגדל

  לובינסקי, חתמה על הסכם עם ספקית תשתית וטעינה שניה, אפקון בע"מ, תצטרף לג'ינרג'י, עמה נחתם הסכם דומה בסוף שנת 2019. 

  ההסכם החשוב עם אפקון בע"מ יאפשר ללובינסקי לחזק ולהעצים את תשתית הטעינה עבור לקוחותיה הרוכשים רכב חשמלי מכלל מותגי החברה  MG ZS EV הרכב החשמלי הנמכר ביותר בישראל עם למעלה מ-360 מסירות בשנת 2020 וכלי הרכב החשמליים ממותגי פיג'ו, סיטרואן, אופל ו-DS אשר שיווקם יחל בקרוב.

  לובינסקי ממשיכה עם הטבת עמדת טעינה ביתית מתנה ללקוחות הרוכשים רכב חשמלי, כאשר את ההתקנה שבעלותה נושאים הלקוחות, יוכלו אלה לקבל שתי הצעות משתי ספקיות התשתית ולבחור את המתאימה ביותר עבורם. בנוסף לכך, לקוחות לובינסקי יוכלו להשתמש בתשתית הטעינה הציבורית של שתי החברות, ללא קשר לבחירתם הראשונית בהתקנת העמדה הביתית ובמחירים מועדפים הכוללים הנחה בשיעור של 12 אחוז לכל קוט"ש וללא עלות התחברות לעמדה.

  במקביל, משיקה לובינסקי עמדת טעינה מהירה (50 קוט"ש) של ג'ינרג'י במרכז המכירה והשירות של החברה בבאר שבע (רח' תוצרת הארץ 1). עמדה זו תשמש באופן בלעדי את לקוחות לובינסקי, כולל אלה העושים את דרכם לאילת וזקוקים לטעינה לשם המשך הדרך. עמדה זו תפעל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובתקופת ההרצה לקוחות לובינסקי יוכלו להתחבר אליה ללא עלות ולטעון את רכבם בחינם. לאחר מכן ייהנו בעלי רכב חשמלי מדגמי לובינסקי מ-15 דקות טעינה חינם ומי שיחליט להמשיך ולהטעין מעבר לפרק הזמן הראשוני, יחויב ב-0.99 שקל לקוט"ש.

   

   

  עבור לתוכן העמוד