מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  כנס אוטוריטה 2020

  8/03/2020
  הגדל

  כנס אוטוריטה של  קבוצת כלמוביל התקיים בסימן החדשנות הטכנולוגית, מהפכה היברידית חשמלית והובלה במכירות מכוניות וברמת שרות בישראל.

  דוידי פיאמנטה - מנכ"ל  קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל : "כמיטב המסורת אנו מקיימים את כנס אוטוריטה עם השותפים לנו בדרך. ציי הרכב, הנמנים עם לקוחותינו הנאמנים לאורך השנים. שנת 2020 תהיה משמעותית עבורנו עם השקתם של כ- 12 דגמים חדשים שישווקו לשוק המוסדי והפרטי. בין הדגמים יהיו רכבים היברידיים ורכבי SUV ודגם ל- 8 נוסעים שהוא חדש ליונדאי בקטגוריה.

  רפי הלוי- מנהל חטיבת ציי רכב : שנכנס השנה לניהול חטיבת ציי הרכב, סקר בהרצתו המרשימה את מגמות עולם הרכב ושוק הרכב בישראל. בשנת 2019 נמסרו בישראל כ- 254,000 מכוניות מדובר במגמת ירידה של כ- 5% לעומת 2018. היבואן צופה את המשך המגמה באופן מתון יותר כאשר התחזית למסירת כ- 242,000 מכוניות ב- 2020.

  אשתקד מסרנו 54,721 מכוניות. כאשר יונדאי שהינו המותג המוביל במסירות בישראל. יונדאי  מסרה  40,289 מכוניות ומיצובישי 14,432 מכוניות. מדובר בגידול של 10.7%. האווטלנדר הינו רכב 7 נוסעים הנמכר ביותר בישראל בשנים האחרונות. מיצובישי דורגה ב- 2019 במקום רביעי בין המותגים הנמכרים ביותר בישראל. רכב ה- SUV הקומפקטי ה- ASX הושק לאחרונה בישראל וזוכה להצלחה עם מעל ל- 1000 מסירות.

  באשר לכמות המסירות של כלמוביל, מדובר מבחינתנו בשיא של כל הזמנים. כלמוביל מובילה את הסגמנט הכי מבוקש SUV - פנאי שטח, עם נתח שוק של 25%.

  השקות חדשות- באשר להשקות מכוניות חדשות, מיצובישי השיקה את סופר מיני ספייס סטאר, האטראג' וטנדר השטח הטריטון.

  יונאי השיקה בפברואר את המיני הנמכרת ה- i10 בעיצוב חדש אבזור בטיחותי מורחב ותיבת הילוכים אלקטרונית. בקרוב תושק הקונה גם בגרסתה ההיברידית. נשיק את ווניאו שהינו ג'יפון קטן ונתחדש עם פלסייד שהוא מיני וואן SUV המיועד ל- 8 נוסעים ומצטרף לקטגוריה חדשה ביונדאי. הסונטה החדשה, צפויה לחזור בגרסה היברידית חדשה ובעיצוב מרשים ואלגנטי.

  שרות- יונדאי ישראל מצליחה בשרות. בסקר שביעות רצון של היצרן זכתה יונדאי ישראל בדרוג גבוה במיוחד. עם ציון עולמי של 932 מתוך 1000 בשנת 2019 מדובר בעליה של 11% ודרוג גבוה במיוחד מבין מדינות העולם.

  רכב עולמי- העולם צועד למגה טרנדים אומר רפי הלוי בסקירתו. בהם: רכב אוטונומי, רכב מחובר, רכב בהנעה חשמלית ומימנית.

  הרכבים החשמליים צוברים תאוצה בעולם וגם בישראל. הטווח עולה וכמות תשתיות הטעינה משתפרת. ההנעה החשמלי תוביל את העשור הקרוב. הרעיון מתחבר לחיים שלנו באופן רחב יותר, וכמות הדגמים המשווקים כיום מצויה בעליה מתמדת. הרכב האוטונומי נראה מעשי  בעשור הבא. אם זאת, יותר ויותר מערכות אוטונומיות שמשתלבות כיום במכוניות החדשות ומסייעות לנהג בתפעול הנהיגה. הרכב כיום מחובר ומקושר עם מערכות חכמות. בכלמוביל נעים כבר מעל ל- 170 אלף מכוניות מקושרות המצוידות במערכות בהם הקונקטד-קאר עם שלל אפליקציות שהיא פרי פיתוח של כלמוביל. לאחרונה נוספה מערכת ISAY העונה לפקודות קוליות של הנהג ומסייעת לו בביצוע מטלות הקשורות לנסיעה.

  עבור לתוכן העמוד