מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  שרות חדש לחידוש רישיון נהיגה

  8/03/2020
  הגדל

  צריך לחדש את רישיון הנהיגה או להנפיק כפל רישיון? מעתה ניתן לשלם את אגרת רישיון הנהיגה באתר האינטרנט של משרד התחבורה או במוקד הטלפוני (5678*), ולקבל מיידית את הרישיון הזמני בדואר האלקטרוני זאת מבלי לצאת מהבית או להגיע למשרד הרישוי או לעמדות הרשיומט.

  עד עתה, נהג ששילם עבור חידוש רישיון הנהיגה באינטרנט או בטלפון, נאלץ להמתין לקבלת הרישיון הזמני, באמצעות דואר ישראל. מהיום, יוכלו הנהגים, כולל נהגים חדשים בעלי היתר נהיגה זמני, לשלם את אגרת הרישוי באינטרנט ובמוקד הטלפוני ולקבל את הרישיון, מיידית, באמצעות הדואר האלקטרוני (מייל).

  מנתוני משרד התחבורה, מדי שנה יותר מ-350 אלף נהגים מנפיקים רישיונות נהיגה באינטרנט, בטלפון, בעמדות הרישוי האוטומטיות (רישיומט) ובסניפי הדואר ברחבי הארץ. השירות החדש יאפשר לנהגים להנפיק רישיון נהיגה או לחדש אותו, מכל מקום ומבלי לצאת מהבית. לפני כחצי שנה השיק משרד התחבורה שירות חדש המאפשר לקבל את רישיון הרכב באמצעות המייל, לאחר תשלום האגרה באינטרנט או בטלפון. מאז הונפקו במייל יותר מ-150 אלף רישיונות רכב.

  כיום, נהגים לא נדרשים לשאת את רישיונות הנהיגה והרכב בזמן הנסיעה ברכב בו הם נוהגים וניתן להסתפק בהצגת תעודת זהות או דרכון.

   

  עבור לתוכן העמוד