מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אופל קורסה חדשה בישראל

  24/02/2020
  הגדל

  חברת לובינסקי, יבואנית אופל בישראל, השיקה בישראל את אופל קורסה החדשה הדור השישי לסופר-מיני המצליחה ביותר של המותג הגרמני. 

  הקורסה החדשה תוכננה, פותחה ועוצבה ברוסלהיים, גרמניה מחזירה את מותג אופל לתחרות בקטגוריית ה-B החשובה והיא צפויה להיות מתמודדת משמעותית ביותר בזכות עיצוב חיצוני אלגנטי שמאחד את כל דגמי אופל החדשים, לצד איכות גבוהה בתא הנוסעים. אופל קורסה החדשה אשר מבוססת על הפלטפורמה החדשנית של קבוצת PSA  ה-CMP (Common Modular Platform) נהנית משורה ארוכה של יתרונות חשובים.

  עיצוב- עיצוב הקורסה אלגנטי ודינאמי אשר ממשיך אל תא הנוסעים האיכותי ומעניק תחושת  יוקרה בקו העיצוב הנהוג בדגמי אופל החדשים. מידות הקורסה עם  אורך של 4,055 מ'  רוחב של  1,745 מ', גובה של  1,430 מ',  ובסיס גלגלים של 2,540 מ' שמעניקה מרחב לנוסעים וגם תא מטען יעיל ושימושי בנפח של 309 ליטר. לגבי עיצוב הפנים, מתאפיין בהנדסת האנוש טובה נגישה וידידותית. הדשבורד רחב וקליל, בנוי מחומרים איכותיים מאוד המשלבים צבעים מעוררים. עליו נמצאים מתגים חיצוניים למערכת השמע והמיזוג לשם הפעלה קלה בשמן נסיעה ומאחורי ההגה הספורטיבי נמצא לוח מחוונים דיגיטאלי צבעוני שמכיל את כל המידע הנחוץ לנהג בתצוגה מתחלפת ומותאמת אישית. 

  מנועים ותיבת הילוכים- אופל קורסה החדשה תשווק בישראל עם שני מנועי בנזין 1.2 ליטר לבחירה. הראשון, מפיק 100 כ"ס ב-5,500 סל"ד ומומנט של  20.9 קג"מ הזמינים כבר ב-1,750 סל"ד.
  בשידוך לתיבה אוטומטית עם 8 הילוכים מבית AISIN. באשר לביצועים, התאוצה מעמידה ל-100 קמ"ש עומדת על 10.8 שניות, המהירות המרבית עומדת על 192 קמ"ש וצריכת הדלק במסלול משולב עומדת על 23.3 ק"מ לליטר.

  מנוע נוסף וחזק יותר, מפיק כבר 130 כ"ס ב-5,500 סל"ד וכן 23.4 קג"מ ב-1,750 סל"ד. יחד עם תיבה אוטומטית שבה 8 הילוכים, זמן ההאצה מעמידה ל-100 קמ"ש עומד על 8.7 שניות בלבד, המהירות המרבית עומדת על 208 קמ"ש וצריכת הדלק במסלול משולב עומדת על 22.2 ק"מ לליטר.

  בטיחות ואבזור- אופל קורסה החדשה תוצע בשתי רמות אבזור: רמת הכניסה, EDITION PLUS תציע רשימת אבזור בטיחות ארוכה במיוחד שעיקריה -מערכת בלימת חירום אקטיבית (עד 85 קמ"ש), מערכת לשמירת נתיב הנסיעה הכוללת התרעת סטייה מנתיב הנסיעה ותיקוני היגוי אקטיביים, זיהוי תמרורי תנועה והמלצה לשינוי המהירות בבקרת השיוט, מערכת למניעת סנוור והחלפת עצמת התאורה בהתאם לתנאי הדרך, התרעת סכנת התנגשות מלפנים, התרעת סטייה מנתיב, התרעת ערנות נהג, 6 כריות אוויר (עם נטרול כרית קדמית בעת הסעת ילד), עוגני איזופיקס, התרעת אי חגירה מלפנים ומאחור ועוד. ברשימת האבזור עוד ניתן למצוא מחשב דרך עם מבחר נתוני נהיגה, בקרת שיוט עם מגביל מהירות, שלושה מצבי נהיגה (ECO, NORMAL, SPORT), פנסי קדמיים LED מלאים, תאורת  LED ליום, מעבר אוטומטי בין אור גבוה לנמוך, מצלמת חניה אחורית 180 מעלות, חיישני חניה אחוריים הכוללים תצוגה גרפית, מערכת מולטימדיה עם מסך 7 אינץ' עם ממשק Apple CarPlay, לוח מחוונים עם מסך 3.5 אינץ' צבעוני, בלם יד חשמלי, מראה פנימית מתכהה (אלקטרו-כרומטית), חיישני גשם, חישוקים קלים במידה 16 אינץ' ועוד.

  רמת האבזור GS LINE תוסיף לכל אלה &ndash מערכת בלימת חירום אקטיבית בעלת טווח מוגדל (עד 140 קמ"ש), בקרת שיוט אדפטיבית כולל פונקציית עצירה (פעילה מ-0 קמ"ש), התרעה על הימצאות רכב בשטח המת של שדה הראיה, מערכת מורחבת לזיהוי תמרורים, חיישני חניה קדמיים ואחוריים עם תצוגה גרפית, פנסי ערפל לד ופנסי לד אחוריים, כניסה והתנעה ללא מפתח, בקרת אקלים, מראות צד מתקפלות חשמלית, גג זכוכית פנורמי, חישוקים קלים במידה 17 אינץ', מושבים ספורטיביים תומכים בריפוד בד שחור עם פס אדום, פגושים ספורטיביים, אגזוז כפול, דוושות אלומיניום וחלונות אחוריים כהים. בתוספת תשלום ניתן יהיה לקבל צביעה דו גוונית (גג שחור) וכן את מערכת פנסי ה-LED MATRIX האדפטיביים הייחודיים של אופל.

  רמת האבזור הגבוהה GS LINE תציע את האפשרות להוסיף את פנסי ה-INTELILUX MATRIX LED החדשניים. פנסים אלה, באמצעות מערך של נורות 'לד' מסוגל לשנות באופן עצמאי את תאורת החזית הרכב כדי למקסם את הראות החוצה בתנאי חשיכה, ללא סנוור של כלי רכב אחרים בדרך. באמצעות חיישנים ומצלמה, פנסי החזית מסוגלים להתאים את עצמת האור וכיוונו באופן מהיר מאוד, כדי להאריך את הזמן שבו חזית הרכב והעצמים בדרך מוארים באופן אופטימלי, כאשר כלי רכב הבאים ממול או הנוסעים לפני הרכב, מוחשכים.

  קורסה בגרסה חשמלית- לאור העניין הרב שייצרה הקורסה החדשה, לובינסקי פותחת את האפשרות לביצוע הרשמה מוקדמת לרכישת הגרסה החשמלית לדגם, אשר צפויה להגיע לישראל במחצית השניה של השנה.

  אחריות מקיפה- עם השקת הקורסה אופל חונכת תכנית אחריות חדשה, עבור כל הדגמים שימסרו החל מחודש פברואר 2020, אלה ייהנו מאחריות יצרן מלאה ומקיפה למשך 4 שנים או 120,000 ק"מ (המוקדם מבניהם).

  חדש. אופל חונכת אפשרות להזמנת נהיגת מבחן והזמנת רכב ותשלום מלא דיגיטליים דרך אתר האינטרנט של אופל ישראל באמצעות מובייל, טאבלט ודסקטופ.

  מחירים אופל קורסה:

  1.2 בנזין  100 כ"ס EDITION PLUS  מ-105,990 ₪

  1.2 בנזין 100 כ"ס GS LINE מ-118,990 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד