מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ב.מ.וו X6 חדש בישראל

  2/02/2020
  הגדל

  דלק מוטורס יבואנית ב.מ.וו, השיקה את ה- BMW X6 החדש. הדור השלישי של ה-X6 משתמש בשפת עיצוב נקייה ואקסקלוסיבית כדי להדגיש את המראה הבוטח והשולט שלו. טכנולוגיות מנוע ושלדה מתקדמות חוברות לשפע של חידושים כדי לספק חווית נהיגה ספורטיבית ייחודית, באווירה מפוארת.

  עיצוב- ה-BMW X6 החדש ארוך ב-26 מ"מ מהדגם היוצא (אורכו עומד על 4,935 מ') ורחב יותר ב-15 מ"מ (2,004 מ'). הוא נמוך יותר ב-6 מ"מ (1,696 מ') ומשלב פרופורציות מתוחות דינמיות עם מראה שרירי להפליא. רוחק הסרנים של הרכב גדל ב-42 מ"מ ל-2,975 מ'.

  בחזית, שבכת הכליות הגדולה של בעלת המסגרת היחידה היא המאפיין המרשים ביותר של החזית, הפנסים הראשיים בזווית מובחנת. לראשונה גם שבכת כליות מוארת של  BMWכאיבזור תקני, שמוסיפה מגע אקסקלוסיבי לעיצוב החיצוני. התאורה מופעלת על ידי שחרור הנעילה או נעילה של הרכב, אך הנהג יכול להפעיל ולכבות אותה גם באופן ידני. תפקוד תאורה זה של שבכת הכליות זמין גם במהלך הנסיעה.

  העיצוב הפנימי של BMW X6 החדש מיועד כולו להעניק חווית נהיגה אקסקלוסיבית ודינאמית. מבנים ברורים מעניקים לתא הנוסעים מראה מודרני וספורטיבי. עיצוב סביבת הנהג, עם הארגון והעיצוב החדש של אמצעי הבקרה, מייצג פרשנות חדשה ומתקדמת של התמקדות בנהג המהווה את סימן ההיכר של BMW.

  מנועים- מערך המנועים הזמין עבור BMW X6 החדש החל מההשקה כולל שני מנועי בנזין וצמד גרסאות דיזל מהדור האחרון. ה-BMW X6 M50i מצויד במנוע טורבו-בנזין V8 עם 530 כ"ס שפותח לאחרונה. לדגן זה מצטרף ה-BMW X6 M50d המצויד ב-400 כ"ס ממנוע טורבו-דיזל 6 צילינדרים בטור ורביעיית מגדשי טורבו. מנוע בנזין 6 צילינדרים בטור עם הספק של 340 כ"ס מניע את ה-BMW X6 xDrive40i, וה-BMW X6 xDrive30d משתמש במנוע דיזל 6 צילינדרים בטור עם 265 כ"ס. כל הגרסאות של BMW X6 החדש עומדות בדרישות של תקן פליטת המזהמים EU6d-TEMP.  מערכת הפליטה M Sport מותקנת כציוד סטנדרטי בכל דגמי BMW X6, ומעניקה לרכב נוכחות קולית מובהקת ועשירה מבחינה רגשית.

  תיבת הילוכים- כל דגמי BMW X6 החדשים מגיעים כסטנדרט עם תיבת הילוכים Steptronic בעלת שמונה הילוכים, והנעה חכמה לכל הגלגלים אשר ממקסמת את האחיזה, הזריזות והיציבות הכיוונית. הדור האחרון של מערכת BMW xDrive מפצל שוב את מומנט ההנעה בין הגלגלים הקדמיים לאחוריים באופן משתנה ובהתאם למצב - אך כעת עם רמת דיוק גבוהה יותר ובמהירות גבוהה יותר. במצבים שאינם מחייבים הנעה לכל הגלגלים, ניתן לנתב את מלוא ההנעה לגלגלים האחוריים לטובת היעילות והחיסכון. מערכת xDrive שומרת גם על מתן העדפה לגלגלים האחוריים במצבי נהיגה דינמיים במיוחד.

  אבזור ובטיחות- מבחר רחב של מערכות סיוע לנהג, סטנדרטיות ואופציונליות, מבליט את BMW X6 החדש כ-Sport Activity Coupe חדשני להפליא. בעקבות הוספה של מספר רב של תפקודים חדשים , המערכות מצטיינות במיוחד בשיפור הנוחות והבטיחות. המפרט הסטנדרטי של BMW X6 החדש כולל התראת התנגשות והולכי רגל עם תפקוד בלימה בעיר (City Braking), המזהיר גם את הנהג כאשר הוא מזהה רוכב אופניים. מערכת בקרת השיוט האקטיבית עם תפקוד Stop & Go סטנדרטית גם היא. חבילת Driving Assistant Professional כלולה גם היא ברשימת האופציות של BMW X6 החדש. חבילה מלאה זו של טכנולוגיות שיפור בטיחות ונוחות כוללת גם סייען להיגוי ושמירת נתיב עם סייען פקקי תנועה וסייען לשמירת נתיב עם הגנה אקטיבית מפני התנגשויות צדיות. סייען ההתחמקות (Evasion Assistant) הוא מרכיב נוסף בחבילת Driving Assistant Professional, כמו גם התראת התנגשות אחורית, התראת מעבר נתיב וסייען בלימת חירום. חיישן הנסיעה לאחור החדשני, המסייע לנהג בעת יציאה ממקומות חניה ותמרון בתוך שטח מוגבל, מייצג צעד נוסף בדרך לנהיגה אוטומטית.

  מערכת Live Cockpit Professional של BMW ב-BMW X6 החדש משלבת תצוגה ותפיסת תפעול חדשות עם קישוריות ללא מתחרים. היא כוללת לוח מחוונים ברזולוציה גבוהה וצג בקרה, שניהם עם מסך 12.3 אינץ'. BMW X6 החדש מגיע עם הסייען האישי החכם של ב.מ.וו. דמות דיגיטלית חכמה המגיבה לפקודה: "היי BMW. " מאפיין ייחודי אחד שאינו מצוי בסייענים דיגיטליים אחרים הוא שהנהג יכול לבחור בעצמו את שם הסייען. הגעתו של הסייען האישי החכם של BMW מבטיחה שתמיד יימצא מקצוען אמיתי של BMW ברכב. הוא מסוגל להסביר תפקודים מסוגים שונים, לספק מידע עדכני ולסייע לנהג.

  מחירים:

  דגם

  רמת גימור

  מחירים ₪

  X6 xDrive30d

  M-Sport

  650,000

  X6 xDrive30d

  M-Superior

  735,000

  X6 xDrive M50d

  M-Performance

  925,000

  X6 xDrive40i

  M-Sport

  660,000

  X6 xDrive40i

  M-Superior

  745,000

  X6 xDrive M50i

  M-Performance

  925,000

   

   

  עבור לתוכן העמוד