מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה X-ceed החדש

  25/12/2019
  הגדל

  טלקאר יבואנית קיה בישראל, השיקה את ה- X-Ceed החדש שהינו קרוסאובר ספורטיבי המשלב שימושיות של רכב משפחתי והתנהגות כביש ספורטיבית. מאפייני הבטיחות, הקישוריות והבידור המתקדמים עושים אותו לאחד מכלי הרכב המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית בקבוצת הקרוסאוברים. 

  עיצוב- ה X-Ceed- החדש הוא קרוסאובר בתצורת קופה. במבט מהצד, מכסה המנוע הארוך יחסית של המכונית זורם לתוך עמודי A שבסיסם נמצא מאחורי הגלגלים הקדמיים, ומעניק לרכב צללית ספורטיבית ומשוכה לאחור. בסיס הגלגלים באורך של 2,650 מטר.  מרווח הגחון של הקיה XCeed הוא 18.4 ס"מ, מהגדולים בקטגוריה. החיפויים על קשתות הגלגלים וספי הצד ומסילות הגג הכסופות מעניקים לרכב נוכחות קשוחה יותר, עם חיפוי מטאלי בפגוש האחורי המוסיף למראה זה. עיצוב הפנים בתא הנוסעים, איכותי מתמיד. הנדסת אנוש טובה ושדה ראייה יעיל. הדגם החדש יוצע עם מבחר של עד 12 צבעי מרכב, כולל צבע  -Quantum Yellow צהוב מוזהב ייחודי לדגם וללא תוספת תשלום.

  מנוע- טורבו בנזין GDI 1.4 ליטר המספק 140  כ"ס ומומנט של 24.7 קג"מ מערכת Stop & Go כלולה כסטנדרט בכל הדגמים. למערך דגמי ה- XCeed צפויות להתווסף במהלך שנת 2020 חטיבות הינע מחושמלות עם רמת פליטות מזהמים נמוכה במיוחד.

  תיבת הילוכים- אוטומטית 7 הילוכים כפולת מצמדים ומערכת להעברה ידנית.   

  אבזור- קיה X-Ceed משווק באבזור סטנדרטי מרמת ה- LX שכולל: מערכת מולטימדיה 8 אינץ' מקורי עם תמיכה מלאה בעברית, אפליקציות WAZE, רדיו אינטרנטי ופנגו. שיקוף הטלפון מבוצע באמצעות Apple CarPlay ו Android Auto, מצלמת נסיעה לאחור, חיישני חניה אחוריים, חיישן תאורה להפעלת וכיבוי אורות אוט' , פתיחה וסגירה אוט' לחלונות קדמיים, הגה וידית הילוכים בחיפוי עור, ספוילר אחורי עם תאורת LED, חלונות אחוריים כהים.

  תוספות בדגם EX :

  בקרת אקלים דיגיטלית דו איזורית עם פתחי מיזוג מאחור , פתיחה וסגירה אוט' ל 4 חלונות, בלם יד חשמלי כולל Auto Hold, "מפתח חכם" &ndash התנעה באמצעות כפתור, לוח מחוונים דיגיטלי SuperVision 12.3 אינץ', ריפוד בד משולב עם עור, קיפול אוט' למראות צד, חישוקי סגסוגת 18 אינץ'.

  תוספות בדגם פרימיום:

  כיוונון חשמלי למושבים קדמיים, זיכרון למושב נהג, בקרת שיוט אדפטיבית כולל מערכת Stop &Go , מערכת סיוע לפקקי תנועה LFA, התראת רכבים ב "שטח מת" BCW, התראה על תנועה חוצה 

  מאחור RCCW.

  מחירים ורמות גימור:

  דגם LX : 137,900 ₪

  דגם EX : 139,900 ₪  

  דגם פרימיום: 145,900 ₪  

   

  עבור לתוכן העמוד