מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  Yango מרחיבה את הפריסה הארצית

  18/11/2019
  הגדל

  אפליקציית המובייל Yango, המחברת בין נוסעים למוניות הזמינות לנסיעה, מבית ענקית האינטרנט והטכנולוגיה Yandex מכריזה על הרחבת כיסוי שירותיה לערים גדולות נוספות בישראל לרבות: באר שבע, חיפה והקריות. כעת, לאחר פחות משנה של פעילות  לשירות החברה כבר כיסוי ברוב האזורים המאוכלסים ברחבי הארץ. צילום: אלירן אביטל

  בעקבות הצלחת השירות באזור המרכז, הודיעה החברה על גידול משמעותי בהיקף הנהגים באזורי הפעילות הקיימים בהם: גוש דן, נתניה, אשדוד ואשקלון. כל אלו התאפשרו בזכות הטכנולוגיות החדשניות של Yango, המשתמשות באלגוריתמים למיפוי ולמידת מכונה, תכונות מתקדמות שונות ותוכניות מוטיבציה המסייעות לנהגים למקסם את זמן העבודה שלהם ואת הכנסתם הפוטנציאלית בהתאם.

  אפליקציית Yango הושקה בישראל בדצמבר 2018, ואחרי שבועיים מיום ההשקה היא כבר הגיעה ליותר 100,000 הורדות. הניסיון הבינלאומי של Yango הביא רוח של שינוי לענף המוניות המקומי על ידי הפחתת מחירים לנוסעים תוך הגדלת הפעילות עבור נהגים עם מוצרים כמו תכנית FIX (מחיר ידוע מראש), מספר נסיעות במקביל, חשבון משפחתי, תוכניות מוטיבציה לנהגים, "הזמנות שרשרת" לנהגים ועוד. כל אלו מתאפשרים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות של Yango, כולל מערכות המיפוי של Yandex, תכונות למידת מכונה אלגוריתמים מתקדמים. שאיפתה של Yango הינה להנחיל רמה גבוהה במיוחד של שירות ומקצועיות בשוק הישראלי ולקדם את ישראל בסטנדרטים הבינלאומיים ש-Yango שומרת עליהם בשווקים השונים.

  אודות  Yango

  Yango הינה אפליקציית מובייל מבית Yandex (נסד"ק:YNDX) חברת IT מהמובילות באירופה, המחברת בין נוסעים למוניות הזמינות לנסיעה. כיום, Yango המוכרת גם תחת השם Yandex.Taxi, פועלת ברחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה במדינות כמו רוסיה ומדינות ברית המועצות לשעבר, גאורגיה, המדינות הבלטיות, רומניה, פינלנד, סרביה, גאנה וחוף השנהב.

  אפליקציית Yango זמינה בשפות רבות כמו אנגלית, רוסית, צרפתית, עברית ועוד.

  אפליקציית Yango זמינה להורדה חינמית באנדרואיד וב- IOS

     

   

  עבור לתוכן העמוד