מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סקודה סקאלה רמת גימור Style

  10/11/2019
  הגדל

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית מותג סקודה בישראל, החלה בשיווק רמת גימור נוספת למשפחתית הקומפקטית החדשה של המותג שהושקה לאחרונה סקודה סקאלה- Style. רמת הגימור החדשה מוסיפה לאבזור הקיים ברמת הגימור הבסיסית ומציעה מערכות בטיחות אקטיביות לצד אבזור עשיר וטכנולוגיה מתקדמת.

  אבזור- סקודה סקאלה ברמת גימור Style , מציעה את מגוון היתרונות הטבעיים של רכב דו שימושי במבנה האצ'בק של סקודה כסטנדרט: מרחב הפנים המרווח המתבטא בתא נוסעים עם שפע של מקום, מערכת מולטימדיה מקורית מדגם Bolero דור 3 עם מסך בגודל "8 ותפעול בשפה העברית וחלונות אחוריים כהים. רמת הגימור Style כוללת בנוסף, גם מערכת "קוקפיט וירטואלי" - לוח מחוונים דיגיטלי בעל מספר תצוגות הניתנות להחלפה, מערכת בקרת אקלים דיגיטלית Climatronic, מערכת Kessy להנעה, פתיחה ונעילה ללא מפתח, פנסי תאורה אחוריים בטכנולוגיית Full-LED, איתות אחורי דינאמי ומראות צד מתכווננות ומתקפלות חשמלית עם הפשרת אדים. ברמת גימור זו יתווסף עיצוב אלגנטי יותר עם מסגרת כרום חיצונית מסביב לחלונות, תאורת אווירה בצבע אדום וחישוקי סגסוגת בגודל 17".

  בטיחות- הסקאלה מציעה מעטפת בטיחות רחבה עם מערכת Side Assist המתריעה על כלי רכב ב"שטח מת", מצלמה אחורית וחיישני חנייה אחוריים מקוריים. אלה מצטרפים למערכות הבטיחות הקיימות בגרסת הבסיס, מערכת Front Assist המנטרת מרחק מלפנים, מתריעה מפני סכנות ובמקרה הצורך מאטה ואף בולמת את הרכב, מערכת Lane Assist למניעת סטייה מנתיב המפעילה תיקון היגוי באופן אקטיבי ובקרת שיוט אדפטיבית הפעילה עד למהירות 210 קמ"ש. בנוסף למערכות אלו, מציע הרכב את כל המערכות האלקטרוניות המוכרות, בהם: 7 כריות אוויר, מערכת למניעת נעילת גלגלים ומערכת XDS - מערכת נעילת דיפרנציאל אלקטרונית, מערכת לבקרת יציבות ושמירה על הרכב בנתיב הנסיעה, סיוע בזינוק בעלייה ומערכת לסיוע בבלימות חירום.

  מחירים:

  הסקאלה ברמת גימור Style יחל מ- 125,990 ₪  

  מחירה של סקאלה ברמת גימור, Ambition, יחל מ- 117,990 ₪.

   

   

  עבור לתוכן העמוד