מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קודיאק ביזנס חדשה

  31/10/2019
  הגדל

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית מותג סקודה, החלה בשיווק גרסת כניסה חדשה במחיר אטרקטיבי לדגם הקודיאק. 

  רמת הגימור, שתקרא Business תציע בדומה לרמת הגימור Ambition מנוע בנפח 1.5 ליטר TSI עם 150 כ"ס בהבדלי אבזור קלים בהשוואה לרמת גימור Ambition, וזאת במטרה לבוא לקראת לקוחות סקודה במחיר אטרקטיבי לקודיאק, תוך שמירה על הסטנדרטים האיכותיים והמוכרים של ענקית הרכב הצ'כית.

  הבדלי האבזור אינם נוגעים לחבילת הבטיחות של דגמים אלו, שכן רמת האבזור Business שתוצע כסטנדרט, תכלול ניטור מרחק מלפנים ובלימת חירום, מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב, ובקרת שיוט אדפטיבית. הקודיאק תוצע בתצורת 7 מקומות. כמו כן, בהתאם לעדכוני המוצר ונראותו המחודשת, כלי הרכב יעוטרו בכיתוב אותיות מותג SKODA בכרום, עדכני ואלגנטי, שיחליף את הלוגו של סקודה על דלת תא המטען.

  רמת גימור Business מציעה מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות: בקרת שיוט אדפטיבית המאפשרת שמירה על מרחק קבוע מכלי הרכב מלפנים באופן אוטומטי יחד עם שמירה על מהירות המוגדרת באופן דינאמי (עד 160 קמ"ש) מערכת Front Assist המנטרת מרחק לפנים, מתריעה מסכנות ובמקרה הצורך אף מאטה ובולמת את הרכב, ומערכת Lane Assist למניעת סטייה מנתיב מערכת המפעילה תיקון היגוי באופן אקטיבי.

  במקביל למערכות אלו, Business  מציעה את כל המערכות האלקטרוניות המוכרות, וביניהן: 7 כריות אוויר, מערכת למניעת נעילת גלגלים ABS- Anti Locking Brake System, מערכת לבקרת על יציבות ושמירה על הרכב בנתיב הנסיעה ESC - Electronic Stability Control, מערכת (Hill Hold Control) H.H.C לסיוע בעת זינוק בעליה, ומערכת לסיוע בבלימות חירום BAS - Brake Assist System. (מפרטים מלאים מצורפים).

  מחירים בש"ח:


  סקודה קודיאק 1.5 בנזין  Business  171,990 
  סקודה קודיאק 1.5 בנזין 182,990  Ambition

  עבור לתוכן העמוד