מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מרצדס C300e חדשה בישראל

  26/09/2019
  הגדל

  כלמוביל מרצדס החלה בשיווק הדור השני של ה-PHEV בישראל אשר יוצע תחילה בדגם ה- C300e.


  מנוע ותיבת הילוכים-
   הדור החדש של ה-
  C-Class מציג מנוע חשמלי פורץ דרך המשתלב עם מנוע הבנזין, תא נוסעים משודרג, מערכות נהיגה ובטיחות סמי אוטונומיות מהמתקדמות של החברה ומראה ספורטיבי המשתלב עם פילוסופית העיצוב של היצרן. המנוע חשמלי מתקדם ומספק 122 כוחות סוס (יותר מ-40 כוחות סוס ביחס לדגם היוצא) המשתלב עם מנוע בנזין 2 ליטר שמפיק 211 כוחות סוס המשודכים לתיבת ההילוכים המתקדמת של מרצדס 9G-Tronic  ומאפשר זינוק מאפס ל-100 ב-5.4 שניות. ההספק המשולב עומד על 320 כ"ס והמומנט על 70 קג"מ.

  סוללה וטווח נסיעה חשמלי- הדור החדש של ה- C300e כולל סוללה בעלת קיבולת גדולה יותר מפי 2 מהדגם היוצא עם טווח נסיעה חשמלי טהור של 44 ק"מ.  מרצדס מאפשר הטענה מהירה מאוד מ-10%-100% בשעה וחצי (בהטענה בעמדה תומכת ב-7.2kW).

  כלמוביל תספק אחריות של 6 שנים לסוללה.

  בטיחות- מערכות הבטיחות של ה-C300e כוללות את דור הevo1 4.5 המוצע גם בדגמי ה- EQC וכוללת: בקרת שיוט אדפטיבית עם מגביל מהירות, שמירה אקטיבית על נתיב, התרעה על שטח מת עם פונקציית זיהוי תנועה חוצה מאחור, מערכת בלימה אוטונומית עם זיהוי דו גלגלי והולכי רגל, מערכת PRE SAFE לזיהוי מצבי חירום והכנה לתאונה, PRE SAFE PLUS, בלימת חירום כאשר הנהג אינו מגיב, מערכת לסיוע בתמרון ועוד.

  עיצוב פנימי- תא הנוסעים ב-C קלאס שודרג ומציג איכות חומרים מתקדמת בשילוב של הנדסת אנוש חכמה עם לוח מחוונים דיגיטלי וחדיש בגודל של 12.3 אינץ' (תלוי רמת גימור) הניתן לעיצוב אישי. לחצני מגע לשליטה מההגה, מסך תצוגה בגודל 10.25 אינץ' עבור מערכות הבידור של הרכב ותאורת אווירה בעלת 64 גוונים.

  מחיר: C300e מוצעת במחיר מ-335,900 ₪.

  אריאל פינטו מנכ"ל קבוצת רכבי היוקרה בכלמוביל מרצדס: עד סוף 2020 נוביל את השוק עם המגוון הרחב ביותר של רכבי חשמל ופלאג אין בישראל. אנו מתכוננים לקראת השקת ה-EQC ודגמי ה-PIH בסגמנטים שונים, אשר מייצגים את מהפכת ה-EQ במרצדס. לאור פקודת המיסוי החדשה, בתחילת השנה הדגמים החשמליים צפויים להתייקר בכ-20% ולכן כדאי לנצל את הטבת המס הנוכחית לפני שהיא משתנה".

   

  עבור לתוכן העמוד