מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  צמיגים שקטים במיוחד

  26/09/2019
  הגדל

  ב.מ.ב יבואנית צמיגי GOOD YEAR, משיקה בישראל צמיגים בטכנולוגיה חדשנית Sound Comfort. 

  בעידן שבו כלי הרכב נעשים שקטים יותר, הן על ידי שימוש במנועים מתקדמים ומערכות פליטה המעמעמות מאוד את הרעש המופק וכן השימוש הגובר בכלי רכב חשמליים שקטים במיוחד, רעש הצמיגים הופך דומיננטי ומורגש יותר בנסיעה בכל דרך.

  כדי לפתור את בעיה זו המעיקה על הנוסעים ברכב, GOOD YEAR פיתחה את טכנולוגיית ה-Sound Comfort אשר הופכת כל נסיעה שקטה ונעימה יותר. באמצעות תוספת של רצועה ייחודית העשויה מפוליאוריטן מוקצף אקוסטי לחלקו הפנימי של הצמיג, פוחת הרעש המופק בעת הגלגול על הכביש בעד 4 דציבלים בעל צמיג וזה תורם להפחתה של כ-50% בשאון הצמיגים שחודר אל תא הנוסעים בזמן נסיעה. שאון הצמיגים אשר מופק למעשה ממגע וחיכוך הצמיג בכביש, מועצם במעבר דרך החלל הפנימי של הצמיג, אשר מתפקד למעשה כתיבת תהודה. רצועת הפוליאוריטן האקוסטי שמגיעה בעובי של 25-30 מ"מ וברוחב של 140-160 מ"מ (בהתאם למידות הצמיג), סופגת את צלילים אלה ומונעת מהחלל הפנימי של הצמיג מלהפוך לתיבת תהודה שמעצימה את הרעשים.

  טכנולוגיית ה-Sound Comfort מוצעת במגוון גדול מאוד של משפחות צמיגי GOODYEAR ובשלל מידות, החל מצמיגים בקוטר 16 אינץ' ועד צמיגים בקוטר 20 אינץ' כדי להתאימה למגוון רחב של כלי רכב, חישוקים ושימושים. להוספת רצועת הפוליאוריטן האקוסטי אין כל השפעה שלילית על הביצועים, צריכת הדלק או כושר העמידה בעומס של הצמיגים.

  יבואנית צמיגי GOODYEAR לישראל תחל בשיווק צמיגים אלה בחנויות צמיגים בפריסה ארצית ובמחיר של החל מ-530 ₪ לצמיג.

  הורידו כאן סרטון להמחשה 

   

   

  עבור לתוכן העמוד