מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  שרות טעינה למיצובישי אאוטלנדר בת"א

  14/06/2019
  הגדל

  חברת אחוזת החוף של עירית תל אביב יפו, התקינה לאחרונה 8 עמדות טעינה חשמליות בחניון גולדה לרווחת ציבור הרכבים החשמליים, לרבות 2 עמדות טעינה מהירה (DC) ו- 6 עמדות טעינה רגילה (AC). 

  לקוחות מיצובישי אאוטלנדר PHEVמוזמנים לחנות ולהטעין חינם את רכבם בחניון. לכל עמדת הטענה הוקצתה חניה חינם בימי חול עד השעה 16:00. שעת חניה בחניון גולדה אשר משרת את כל באי אזור בתי המשפט, בית האופרה, המשכן לאומנויות והקאמרי עומדת על 12 ₪ לשעה, כך שמדובר בהטבה בשווי מאות שקלים בחודש ללקוחות. לקוחות אאוטלנדרPHEV  יוכלו להשתמש בהטבה זו עד .9.2019 29. עמדת ההטענה המהירה אשר הותקנה בחניון גולדה מאפשרת שימוש בכבל מובנה בעמדה והטענה של חצי שעה ל- 80% סוללה. עמדת ההטענה הציבורית המנוהלת תאפשר הטענה של סוללה מלאה ב- 4 שעות ולכך נדרשים בעלי ה- PHEV להשתמש בכבל 3MODE פרטי. בישראל נמכרו עד היום כ- 1000 רכבי מיצובישי אאוטלנדרPHEV  רכב היברידי נטען. כל הלקוחות לאחר רישום, יוכלו לחנות ולהטעין בחינם בחניון גולדה.

  אאוטלנדר PHEV החדש אשר נמכר במחיר של 189,900 ₪ ,מאפשר ליהנות משני עולמות של נהיגהנסיעה על חשמל בלבד(EV MODEלטווח של עד 57 ק"מ בנהיגה עירונית ועד- 45ק"מ בנהיגה משולבת לפי תקן WLTP ומנוע בנזין בנפח 2.4ליטר המאפשר המשך תנועה ללא חרדת טווחהרכב כולל אבזור מפואר ומערכות בטיחות מתקדמות, 3 רמות גימור,SupremeLuxury ו S-Edition ו- 8 שנות אחריות על הסוללה ו-5 שנים על המערכת ההיברידית.

   

  עבור לתוכן העמוד