מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  Audi A1 הושקה בישראל

  28/02/2019
  הגדל

  חטיבת Audi בישראל, מבית צ'מפיון מוטורס, החלה בשיווק הדור השני לסופר-מיני הפופולארי של המותג  Audi A1החדשה. הדור השני, המבוסס על פלטפורמת MQB-A0, מציג מראה שרירי יותר, היצע מנועים חדש, מערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט, חווית משתמש טכנולוגית מתקדמת ואבזור מגוון יותר וזאת בשתי חבילות אבזור Style ו-Comfort.

  עיצוב חיצוני: ה-Audi A1 החדשה זוכה למראה חדש בעיצוב דינאמי וקשוח יותר, עם קווי דמיון לקוואטרו המיתולוגית מ-1984 ושלושה פתחי אוויר קדמיים מתחת למכסה המנוע. הגריל בעל הנוכחות של ה-A1 צבוע בשחור ובממדים גדולים מבעבר, פנסי החזית נמתחים לצדי הרכב וממשיכים לקווי גימור חדים הנמשכים לחלקו האחורי. השמשה הקדמית ב-A1מבודדת חום, בתי מראות הצד בצבע הרכב וספוילר אחורי מעניק מראה קרבי יותר. העיצוב החד ממשיך גם בגימור התחתון לאזור צינורות הפליטה וחישוקי הרכב בעיצוב 10 זרועות ובגודל 16" עם צמיגי R16 195/55. הדור השני של ה-A1 גדול יותר מהדגם היוצא כמעט בכל הממדים: בסיס הגלגלים גדל ב-4.3 ס"מ, האורך הכללי גדל ב7.6 ס"מ, מרווח הראש גדל בס"מ ונפח תא המטען גדל ב-65 ליטר ועומד על 335 ליטר.  

  עיצוב פנים: תא הנוסעים של ה-A1 מציג את העיצוב האיכותי והאלגנטי של המותג עם מראה נקי ומתוחכם. חווית המשתמש הדיגיטלית של Audi שהוצגה לראשונה ב-A8 מגיעה גם ל-A1עם ממשק MMI touch בעל מסך בגודל 8.8" ומחשב דרך דיגיטלי Audi Digital Cockpit בגודל 10.25". המסך המרכזי משמש לשליטה במערכת הבידור והניווט. מבנה התפריט הוא אינטואיטיבי ושטוח, כמו בכל סמארטפון והמשתמש יכול לארגן את הסמלילים באופן חופשי על פי העדפותיו האישיות. בנוסף, ה-Audi A1 החדשה מאובזרת יותר מבעבר וכוללתSmartphone interface לשיקוף הטלפון הנייד, חיישני אור וגשם, מערכת שמע איכותית הכוללת שישה רמקולים, חבילת תאורה פנימית  ועוד.

  ה-A1 תוצע בשתי חבילות אבזור נוספות: חבילת Styleהכוללת פנסים קדמיים ואחוריים בטכנולוגיית LED עם איתות דינאמי אחורי, צביעת גג מיוחד בצבע שונה מגוף הרכב וצבע מטאלי, שמשות אחוריות כהות, משענות יד ובלם יד בחיפויleatheretteחבילת Comfort כוללת בנוסף לכל זה גם מפתח חכם, מערכת בקרת אקלים מפוצלת לשני אזורי שליטה, חיישני חנייה אחוריים ומראות חיצוניות מתכווננות, מתכהות ומתקפלות עם חימום.

  מנוע והילוכים : דגם ה-Audi A1 עם מנוע 1.0 ליטר עם הספק של 116 כ"ס ב-5,000-5,500 סל"ד ומומנט מירבי של 20.4 קג"מ ב-2,000-3,500 סל"ד. מנוע זה משודך לתיבת S tronicבעלת 7 הילוכים ומספק תאוצה של 9.4 שניות מ-0 ל-100 קמ"ש. המנוע השני בנפח 1.5 ליטר TFSI בעל הספק של 150 כ"ס ב-5,000-6,000 סל"ד ומומנט מירבי של 25.5 קג"מ ב-1,500-3,500 סל"ד. גם מנוע זה משודך לתיבת S tronicבעלת 7 הילוכים והוא מספק תאוצה של 7.7 שניות מ-0 ל-100 קמ"ש.

  בטיחות: ה-Audi A1 החדשה מציעה חבילת בטיחות אקטיבית עם מערכות שתפקידם לסייע לנהג בשמירה על בטיחות הנוסעים: Audi Pre Sense Front לניטור מרחק מלפנים ובלימה אוטומטית בעת חירום ובקרה אקטיבית לסטייה מנתיב Audi Active Lane Assist. ה-A1 מציעה גם את כל המערכות האלקטרוניות המוכרות, כגון: 6 כריות אוויר, מערכת למניעת נעילת גלגליםABS - Anti Locking Brake System, מערכת נעילת דיפרנציאל אלקטרונית, מערכת Hold Assist לסיוע לזינוק בעלייה, מערכת לסיוע בבלימות חירום BAS - Brake Assist System ומערכת לבלימת הרכב אחרי תאונה -Multi-Collision Braking System.

  מחיר ה-Audi A1 החדשה יעמוד על 149,000 ₪ .

   

   

   

  עבור לתוכן העמוד