מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סוזוקי ויטארה טורבו החדשה בישראל

  19/02/2019
  הגדל

  סוזוקי ויטארה מסתערת מחדש על השוק החם של דגמי ה SUVעם היצע מנועי טורבו חדשים ומפרט גימור גבוה. סוזוקי ויטארה הושקה ב-1988, הייתה חלוצה בקטגוריית הפנאי-שטח הקומפקטיות וזכתה לביקורות חיוביות מאד על העיצוב האלגנטי שלה ומאפייני הניהוג והעבירות האיכותיים לקטגוריה, שמעניקים ביצועי שטח אמיתיים. בשנה שעברה הויטארה חגגה שלושה עשורים.

  הדור הנוכחי הרביעי בסדרה, הושק ב-2015 והתאפיין בהקטנת גוף הרכב כמענה לדרישות הצרכנים. הדור הרביעי כלל את מערכת ALLGRIP 4WD ששיפרה את ביצועי השטח והבטיחות, וכן כללה מאפייני בטיחות מתקדמים ואפשרות להתאמת הרכב להעדפות הנהג. בשנת 2018, לרגל ציון 30 שנה לסדרה, הויטארה עברה שלב התפתחותי נוסף עם מראה מעודן ומאפייני בטיחות מתקדמים יותר.

  עיצוב חיצוני- חזית הויטארה עברה ריענון. השבכה הקדמית מתאפיינת בפסי כרום היוצרים את מראה חמשת הפתחים האנכיים האופיינית לרכבי השטח של סוזוקי. העיצוב החדש הוצג לציבור לראשונה במהדורה המיוחדת Vitara-S, וזכה לביקורות אוהדות. כמו כן, נוסף פס כרום חדש בסבכה התחתונה שמוסיף לעיצוב הנקי והמתקדם של הרכב. מכלול הפנסים האחורי הינו בעל מראה חדשני עם נורות לד בשלוש שורות. העיצוב החדש של הפגוש האחורי מוסף למראה המרשים. גם היצע הצבעים התעדכן, ונוספו שני גוונים מטאליים חדשים: כתום פנינה סולארי וכחול-אפרפר קרח.

  עיצוב פנימי- העיצוב הפנימי, מתאפיין באיכות ובסגנון. השעונים בדגם החדש מעוצבים בצורה מודגשת יותר, כראוי לרכב שטח אמיתי. כמו כן נוסף במכלול השעונים מסך LCD צבעוני בגודל 4.2 אינטש שמקל על הצפייה במצב ALLGRIP, מציג אנימציה שמתארת את פעולת מערכת בקרת הירידה בשיפוע, ואת הגרפיקה של זיהוי תמרורים. גם השעון עבר עיצוב מחודש כך שיתאים לסגנון של שאר המכוונים. העיצוב הכללי המעודכן מרשים ומוסיף לחוויית הנהיגה. שיפורים עיצוביים נוספים כוללים ריפוד רך מעל לוח השעונים שמעניק תחושה יוקרתית יותר, פסי קישוט על לוח השעונים, הדלתות והקונסולה המרכזית, שעודכנו לצבע כסוף בהיר יותר, ועיצוב מטאלי עדכני של הפאנל המוכסף שלרוחב לוח השעונים. מושבי הזמש בדגמים החדשים מעוטרים בהטבעות עמוקות היוצרות צורות גיאומטריות, המעניקות מראה אורבאני מעודן.

  מנועים- הויטארה החדשה מתחדשת עם מנועי טורבו החדשים. מנוע ה-K14C מהויטארה S ומהקרוסאובר טורבו ממשיך גם בדגמים החדשים, עם הזרקה ישירה ומגדש טורבו. בנוסף, ניתן לבחור גם את מנוע K10C החדש, גם הוא גם בעל הזרקה ישירה וטורבו. המנוע החדש פותח במיוחד להיות ידידותי יותר לסביבה, מבלי להתפשר על הביצועים. ה-K10C הוא מנוע קומפקטי וקל משקל עם שלושה צילינדרים בטור, ותודות להזרקה הישירה ומגדש הטורבו, מספק ביצועים משופרים ומומנט משופר בטווח הסל"ד הנמוך עם חסכון בדלק והפחתה בפליטות מזהמים.

  בטיחות- דגמי הויטארה יצוידו במערכת מוביילאי מהדגם החדיש ביותר מסדרה 630.

  אבזור- דגמי הויטארה ישווקו עם מערכות מולטימדיה (התקנה מקומית) 10.1 אינץ' הכוללות פיתוח ישראלי של חיווי קולי בעברית על פונקציות החייגן, רדיו, נגן וניווט כל זה ללא צורך בהורדת הידיים מההגה בעת נהיגה. המערכת כוללת רדיו אינטרנטי, מצלמת רברס, ספר רכב דיגיטלי ואינטראקטיבי ומגוון אפליקציות בידוריות

  מחירים :

  ויטארה טורבו 1.0 ליטר 110 כ"ס 2X4 במחיר 119,990  ₪

  ויטארה טורבו 1.0 ליטר 110 כ"ס 4X4 במחיר 126,990 ₪

  ויטארה טורבו 1.4 ליטר 140 כ"ס עם הנעה קדמית במחיר129,990 ₪

   

   

  עבור לתוכן העמוד