עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

מאזדה CX-3 הושקה בישראל

13/01/2019
הגדל

CX-3 2019, זוכה למתיחת הפנים, הקרוס-אובר הקטן של מאזדה מאמץ עכשיו את הטכנולוגיות החדשות ביותר בקו המוצרים החדש של מאזדה תוך שיפור איכות תא הנוסעים, איכות הנהיגה והנסיעה ויחידת ההנעה.

עיצוב-  CX-3 עבר מתיחת פנים. חיצונית, חזית הרכב יותר דינמית ומרשימה. עיצוב החישוקים התחדש, החלק האחורי שודרג עם חותמת תאורת LED אחורית מעודכנת, השואבת השראה מדגם ה-MX5 וזהה ל-5-CX. בעיצוב הפנים השידה המרכזית תוכננה ועוצבה מחדש, בקו המאפיין את ה-CX5  והיא כעת גדולה ונוחה יותר התווספה משענת יד קדמית יחד עם בלם יד חשמלי, משענת יד אחורית עם מתקן להנחת כוסות ועודכנו חבילת העיצוב הפנימיות של כל רמות האבזור.

מנוע- המנוע נותר כבעבר בנפח 2.0 ליטר שמספק 156 כ"ס ומומנט של 20.8 קג"מ. תיבת ההילוכים אוטומטית בת 6 הילוכים ומנופי העברת הילוכים ידנית, באמצעות מנופי הפעלה המצויים סביב גלגל ההגה. 

החידושים ב-  
CX-3 - כראוי למתיחת פנים מקיפה, ה-3-CXעברה גם שורה של שינויים ושיפורים ביחידת ההנעה ובמערכת המתלים. יחידת ההנעה SKYACTIVE-G 2.0 - חלקי המנוע בה תוכננו מחדש, לרבות מערכת ההצתה וניהול הטמפרטורה.

מערך המתלים וההיגוי כוילו ותוכננו מחדש, על-מנת לשפר עוד יותר את הדינמיות, הנוחות ואיכות הנסיעה, כמו לבודד את תא הנוסעים מזעזועי הדרך. המתלים האחוריים והקדמיים כוילו מחדש. מערכת ההיגוי החשמלית תוכננו מחדש לטובת היגוי מתקשר ודינמי יותר. תא הנהג והנוסעים הפך לשקט הרבה יותר. דיפוני הדלתות עבים ב-8%, זכוכית חלונות הצד עבה ב-15% ודיפון התקרה עבה ודחוס יותר ב-33%.

בקרת שיוט אדפטיבית - בקרת השיוט האדפטיבית שהותקנה ב-CX3 משלבת את הטכנולוגיה העדכנית והמתקדמת ביותר של מאזדה, היא כוללת: שמירת מרחק, עצירה מלאה וזינוק מעמידה (בדגמי Pure White ו-Special Edition).

בטיחות- התווספו מערכות התראת התנגשות חזיתית עם סיוע בבלימה במהירויות של עד 160 קמ"ש הכוללת בלימת חירום מלאה עד לעצירה מוחלטת של הרכב (בדגמי Pure White ו-Special Edition).

 

ברמת הגימור ZOOM

· גימור דמוי עור שחור בדלתות המכונית.

· מושבי בד בגוון שחור עמוק.

· טבעות פתחי אוויר בגימור אפור עם שחור מבריק.

· גימור רך שחור עם תפר אפור על השידה המרכזית.

ברמת הגימור SPORT

· גימור דמוי עור אפור עם תפר תואם.

· מושבי Leatherette משולב בד בגוון שחור.

· טבעת פתחי אוויר בגימור שחור מבריק עם כרום.

· גימור רך אפור עם תפר תואם על השידה המרכזית.

ברמת הגימור PURE WHITE

· מושבי עור בגוון לבן  (Pure White).

· טבעת פתחי אוויר בגימור שחור מבריק עם כרום ופס אדום שמקיף את הפתח.

· משענת יד דמוי עור בגוון שחור.

· גימור Ultra Suede בצבע אפור עם תפר אפור בדלתות המכונית.

· גימור Ultra Suede בצבע אפור עם תפר אפור על השידה המרכזית.

מהדורת Special Edition

בהמשך למהדורות Special Edition ייחודיות אשר שווקו בתקופה האחרונה לדגמי המאזדה 2 וה-MX-5, ועל מנת לחדד את האופי הייחודי והיוקרתי של דגם ה-CX-3, מתיחת הפנים מביאה עמה גם גרסת Special Edition ייחודית לדגם ה-CX-3.

גרסה זו מבוססת על רמת הגימור Pure White, אך כוללת מאפיינים ייחודיים לה:

· חישוקי סגסוגת "18 בגימור כרום ייחודי.

· ריפודי עור Nappa בצבע חום אדמדם עם תפרים לבנים.

· גימור רך דמוי עור לבן עם תפרים תואמים בשידה המרכזית.

· גימור רך דמוי עור לבן עם תפרים תואמים בדלתות ובצידי המושבים.

· מושב נהג חשמלי הכולל זיכרונות.

· פתחי אוורור בגימור כרום בשילוב טבעת קישוט לבנה.

יוגב וייס, מנהל התקשורת השיווקית בדלק מוטורס: 2019 עומדת להיות גדושה ומרתקת במאזדה, עם שינויים ושיפורים כמעט בכל הדגמים. ה-3-CX, מצידה, מתבלטת בין הקרוס-אוברים הקטנים, עם נוכחות, סטייל ודינאמיות שרק מאזדה יודעת להציע. הגרסה המעודכנת מוסיפה עוד פלפל של נוכחות, ספורטיביות ויוקרתיות"

 

מחירים:

דגם

מחיר ₪

Mazda CX-3 2.0L Zoom

 

137,000

Mazda CX-3 2.0L Sport

 

142,000

Mazda CX-3 2.0L Pure White

 

148,000

Mazda CX-3 2.0L Special Edition

 

151,000

 

עבור לתוכן העמוד