מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  AWACS מתחדשת

  19/11/2018
  הגדל

  AWACS משווקת מערכות התרעה למניעת תאונות דרכים מבית SDS, משיקה צג חדש למערכת מבוססת המצלמה אותה היא משווקת- CM107

  הצג החדש, אשר ייחשף לראשונה בפסגת הרכב  2018 שתתקיים ב- 21.11.18 . הצג החדש, בעל מסך IPS LCD  המתאפיין בניגודיות גבוהה המספקת צפייה אופטימאלית בכל תנאי התאורה, כולל בתנאי סנוור קרני השמש המאפיינים את מדינתנו שטופת השמש. הצג מאפשר טווח ראייה רחב של עד 180 מעלות לנוחות הנהג ויושבי הרכב בעת הנסיעה. הצג, מציג תכונות רבות כשהייחודית ביניהן, הנה Stop & Go, המתריעה בפני הנהג העומד ברמזור, או בפקק על התחלת התנועה בכדי שישוב לנסוע. עוד בולטות, התאמה סביבתית ללוח המכוונים, תצוגה חדה וברורה של זיהוי הרכבים, נתיבים, הולכי רגל ותמרורי הגבלת מהירות הפרוסים בכבישים. זיהוי נתיבים בהתאם לדירקטיבה אירופאית המזהה נתיבים המסומנים בלבן בלבד. 

  כמו כן, המערכת מציגה 4 סימולציות של גודל הרכב על גבי המסך להמחשת גודל הסכנה (ככל שמתקרבים לרכב הסכנה ממשית יותר). הצג, מציג שלושה דירוגים של שמירת מרחק בצבעוניות של ירוק כתום ואדום, כשהאדום מסמל קרבה יתרה המסכנת חיים. כמו כן, הצג מספק התרעת הולכי רגל על ידי חיווי גדול וברור של הולך רגל הגדל בממדיו ככל שמתקרבת הסכנה, כך שחיווי באדום יציג סכנה ממשית.

  אורלי יוסף, מנכ"לית AWACS : "הצג החדש הנו פרי פיתוחה של מחלקת המחקר והפיתוח של חברת SDS האמריקאית, הפועלת רבות במטרה לחדש ולספק את המוצר הטוב ביותר בהתאם לצרכים ולדרישות מהשטח. תופעת סנוור קרני השמש הנה מוכרת, במיוחד במדינות שטופות שמש כישראל, על כן מצאנו צורך גובר לפתור בעיה זאת באמצעות צג ה- IPS LCD המתקדם בעולם. אנו צופים כי בעקבות השקה זו, לצד מגוון הטבות ייחודיות ושיתופי פעולה אותן אנו מובילים בשנה האחרונה עם PANGO, חברות ביטוח, אוטוסנטר ועוד, נזכה לגידול משמעותי בהיקף המכירות של המערכת, הנכללת בהטבת תקנת משרד התחבורה. העלות האטרקטיבית וההחזר המובטח באגרת הרישוי, הופכים את הרכישה לכדאית המקנה שקט נפשי בעת הנהיגה לנהג ולסביבתו הקרובה".

  מערכת CM107  כוללת התרעה מסכנת התנגשות, אי שמירת מרחק וסטייה בלתי מבוקרת מנתיב, התרעה על התנגשות בהולכי רגל, אופנועים ואופניים.

  מחיר מומלץ לצרכן למערכת: 2,100 ₪ כולל התקנה בבית הלקוח.  

   

  עבור לתוכן העמוד