מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  לראשונה, משאיות פורד בישראל

  31/10/2018
  הגדל

  חברת DMC Trucks , השיקה את משאיות פורד בישראל.DMC Trucks היא שותפות בין חברת דלק מוטורס, יבואנית מאזדה, פורד ו-BMW לבין חברת קומסקו משווקת JCBומותגים נוספים. שתי החברות מייצגות ניסיון, עוצמה, ורשת בפריסה ארצית, לצד התמחות בעולם הצמ"ה. ואכן, ההשקה התקיימה במסגרת אירוע מכירות של חברת קומסקו.

  המותג פורד משאיות - חברת 'פורד' הינה יצרנית כלי רכב אמריקאית, מהגדולות בעולם. מתחילת דרכה התמחתה פורד העולמית בייצור כלי רכב מסחריים וכבדים, ושמה לה למטרה להיות שחקן מרכזי ומוביל בכל השווקים שבהם היא פועלת. במרוצת השנים נולדה חברת פורד-אוטוסן, תוצאה של שיתוף פעולה בין תאגיד קוץ' התורכי לפורד האמריקנית. החברה מייצרת משאיות פורד, המשווקות בעולם, ועכשיו גם בישראל. שיתוף הפעולה בין שתי החברות החל עוד הרבה לפני 1977, כאשר נחתם הסכם שת"פ בין החברות אשר קיבל תנופה בשנים האחרונות. כל אחד מהצדדים, אוטוסן ופורד, מחזיק ב-40% ממניות המיזם והשאר נסחר בבורסה. לא רק משאיות - חברת 'אוטוסן' שותפה עם 'פורד' גם בייצור כלי רכב פרטיים, וואנים וכלי רכב מסחריים.

  DMC TRUCKS תציע מגוון משאיות פורד בתצורות שונות ובמשקל של 15 טון ומעלה ותפנה למגוון רחב של שימושים כמו: גורר נתמך לשימושים שונים: קירור, ירקות וכדומה מערבלי בטון מובילי עפר משאיות לפינוי גזם רמסע הובלה כללית.

  האחריות שתוצע למשאיות 'פורד' בישראל - 48 חודשי אחריות או 400,000 ק"מ. משך האחריות הארוך רק מעיד על איכות המשאית, אמינותה וכושר עמידתה בעבודה אינטנסיבית. בנוסף לכך, פרסה DMC TRUCKS  מערך שירות ארצי שיעניק מענה שוטף בכל חלקי הארץ חיפה, צור יגאל, אשדוד, באר שבע, ירושלים ואילת

  משאית השנה באירופה- באירוע ההשקה, הוצגה, לראשונה בישראל, משאית ה-FORD F MAX שרק באחרונה זכתה בתואר משאית השנה, לשנת 2019, בתערוכת IAA, בהאנובר שבגרמניה. המשאית החדשה של פורד הביסה ודחקה את משאיות ההפצה העירוניות, מסדרת L ו-P של סקאניה ואת משאית הוולוו FH המונעת על גז, למקומות השני והשלישי.

  המשאיתF-MAX  מצוידת במנוע מתוצרת פורד בנפח 12.7 ליטר ובתצורת 6 צילינדרים, המפיק 500 כ"ס ועומד בתקניEuro 6. הכוח מועבר דרך תיבת הילוכים מתוצרת ZF Traxonעם 12 הילוכים אל הסרן האחורי, כאשר גם הסרנים מיוצרים על ידי פורד. פיתוח של מהנדסי המפעל הוליד גם את הקבינה החדשה, ברוחב 2.5 מטר. הקבינה כוללת עיצוב פנימי הכולל רצפה שטוחה ואחידה, שני מקומות לשינה ותאי אחסון בדומה לתאים במטוסי נוסעים.

  המשאית תציע טכנולוגיה פורצת דרך בתחום - ConnecTruck. היא תאפשר ניטור ומעקב מרחוק של המשאית באמצעות תוכנות אבחון, לרבות מפה טופוגרפית המסוגלת לנתח את תנאי הכביש, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת עזר לבלימת חירום, מערכת לשמירת נתיב הנסיעה, מערכת לשמירת מרחק ומערכת מולטימדיה בעלת מסך 8" עם חיבור Bluetooth ויישוםApple CarPlay

  מנכ"ל DMC TRUCKS, יוסי יצחק: "כי ברגע שיוחל הייצור הסדרתי של המשאית אנחנו נחל לשווק אותה בארץ במקביל לשיווקה באירופה".

  שחר שמש, מנכ"ל דלק מוטורס: "היעד המרכזי של חברת DMC TRUCKS בשנים הקרובות הינו לבסס את מעמדה כאלטרנטיבה ראויה ולגיטימית למותגי המשאיות האירופאיות המובילות".

   

  עבור לתוכן העמוד