מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קנייה שקטה לרכב יד שניה

  19/03/2018
  הגדל

  קרסו טרייד, מקבוצת "קרסו מוטורס" יבואנית רנו, ניסאן, אינפינטי ודאצ'יה, משיקה את שיטת הקנייה הבטוחה ברכבי יד שנייה, פתרון בלעדי וייחודי המעניק לצרכנים שקט נפשי לקנות רכב יד שנייה באמצעות שיטת קנייה אמינה, בטוחה והמשתלמת בישראל.

  במסגרת השיטה, יוכלו הלקוחות לרכוש רכבי יד שנייה ברשת הסניפים של קרסו טרייד המונה 11 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ.  הרוכשים ייהנו  משיטת קנייה אמינה וקבלת נתונים חשובים בהם : היסטורית טיפולים מלאה של הרכב הנבחר, בדיקה מחמירה במכון מורשה, טיפולי 360 לכל רכב ועד שנתיים אחריות. מהלך זה, נעשה בעקבות מחקרי צרכנים מקיפים שקרסו טרייד ערכה בנושא רכבי יד שנייה, אשר הציגו בבירור כי אחד הפרמטרים הכי חשובים לצרכנים כיום בעת קניית רכב יד שנייה הינה האמינות.  בהתאם לצורך שעלה מהמחקר, קרסו טרייד, השיקה את שיטת הקנייה הבטוחה ברכבי יד שנייה, מהלך אסטרטגי ייחודי שבא לשדרג את חוויית הקנייה והשירות של רכבי יד שנייה, לחוויה אמינה ובטוחה.

  ארז כהן, סמנכ"ל הטרייד אין: "אנו מאמינים ששיטת הקנייה הבטוחה ברכבי יד שנייה, תשפר ותחזק את חוויית הקנייה ותוביל לכך שלקוחותינו ישדרגו את רכבם בתדירות גבוהה יותר, תוך קבלת תחושת אמינות ובטיחות. יחד עם מהלך זה, נמשיך להוביל ולהרחיב את מערך הטרייד אין, אשר מציע ללקוחות מגוון גדול מאוד של יצרנים ודגמים של מותגים מובילים, ובטווח מחירים שנותנים מענה פרסונאלי לכל אחד ואחת".

   

   

  עבור לתוכן העמוד