מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מהפיכת השרות והמכירות של קרסו

  4/02/2018
  הגדל

  המרכז אשר יציע מענה ללקוחות כל מותגי קרסו, ומגוון שירותים למותגי החברה, בניהם: רנו, ניסאן, אינפיניטי,  דאציה וקרסו טרייד אין,  וישרת את לקוחות תושבי גוש דן. המרכז ממוקם  באזור התעשייה החדש, בראשון לציון,  (סמוך לאיקאה). הוא  משתרע על שטח של כ 44,353 מ"ר ועל שטח בנוי של כ- 35,000 מ"ר. עלות הפרויקט נאמד כ-170 מיליון ₪.

  המרכז החדש יכלול בין היתר: 5 אולמות תצוגה,  מרכזי שירות המשתרעים על שטח של כ-9,500 מ"ר, חניון תת קרקעי המשתרע על שטח של כ-13,000 מ"ר, גלריית המתנה, מרכז ליסינג וטרייד אין, מתחמי מסחר  ועוד.   

  איציק וייץ מנכ"ל קבוצת קרסו מוטורס: "המגיעים לממרכז השירות החדש יוכלו ליהנות תחת קורת גג אחת ממגוון שירותים ומוצרים בתחום הרכב: החל מרכישת רכבים חדשים של מותגים מובילים, ועד טיפול במוסך  מורשה,  רכישת רכבי יד  2 באמצעות חברות  ליסינג וטרייד אין ועד רכישת רכבים מסחריים ומשאיות. הקמת המרכז החדש  תיתן לקבוצת קרסו מוטורס את האפשרות והיכולת לשרת את קהל הלקוחות בכל גוש דן, בין גדרה לחדרה ולהציע להם נגישות ושירות, בסטנדרטים שלא נראו עד כה בישראל. אין ספק כי הקמת מרכז השירות החדש מהווה עליית מדרגה בכל הנוגע לשירות לקוחות בתחום הרכב בישראל".

  השבוע נערך טקס הנחת  אבן פינה לרגל הקמת המרכז החדש. צפי סיום עבודות הפרויקט בחודש דצמבר 2019.  

   

   

  עבור לתוכן העמוד