מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ליגת קאדילק Time Attack‎

  22/01/2018
  הגדל

  בשורה לחובבי הספורט המוטורי בישראל, ליגת קאדילק Time Attack יוצאת לדרך. ביום, 20.1.18 בשעה 6:00 יוזנק המרוץ הראשון של הליגה. הראשונה לנהגים חובבים, במסלול מרוצים מורשה עם רכבים ממותגים שונים המורשים גם לנהיגה באופן חוקי בכבישים.

  שוק רכבי הספורט בישראל במגמת עלייה, גם במספר הדגמים המיובאים וגם בטבלאות המסירות. בתוך כך, קאדילק נהנית מהשינוי שעבר המותג, ובליין הדגמים בולטת סדרת ה-V, שממנה נמכרו השנה בישראל 13 -ATS-V ועוד 4 ה-CTS-V.

  ליגת קאדילק Time Attack הוקמה על ידי נהג ומדריך המרוצים לאון טאובס, חברת ״ספארקו ישראל״  ובשיתוף מותג היוקרה הצומח ביותר בישראל לשנת ,2017 קאדילק. הליגה מאושרת על ידי הרשות לנהיגה ספורטיבית של משרד הספורט. בשלב זה כבר רשומים כ-60 נהגים שייקחו חלק במגוון קטגוריות במרוץ, בין הרכבים המתחרים פורשה GT3, קאדילק ATS-V , אלפא רומיאו C4, BMW M5, , ניסן GTR,  סיאט לאון קופרה ועוד. הליגה תחולק לחמישה מרוצים, בכל מרוץ יתחרו במספר קטגוריות ובמקצים שונים, המרוץ הראשון יערך ביום שבת הקרוב במסלול החדש בפצאל, המרוצים השני והשלישי מתוכננים לחודש מרץ, המרוץ הרביעי יערך בחודש אפריל ומרוץ הנעילה של הליגה צפוי להתקיים במאי.  הכניסה לקהל חופשית.
  הניקוד בכל מקצה יינתן על פי זמן ההקפה. הזמן המהיר ביותר זוכה ב-20 נקודות, שני 17 נקודות, שלישי 15 וכך הלאה. צבירת הנקודות תספר רק בארבעת מתוך חמשת המרוצים הטובים ביותר של כל נהג. כל משתתף יחויב ברישיון נהיגה ספורטיבית בתוקף, קסדה וציוד נהיגה מלא. כל המכוניות יצוידו באביזרי בטיחות ייעודיים למרוצים כמו מטף כיבוי, שאקל גרירה ומדבקת מספר, וכל אבזר נדרש על ידי התקנון המופיע במסמך ״כללים לאירוע ״זמן מטרה״ באתר ״הרשות לנהיגה ספורטיבית״ .

  אור קליין מנהל חטיבת היוקרה בקבוצת UMI: "כיבואני קאדילק לישראל, מותג המייצג ערכים של נהיגה מהנה, טכנולוגיה מתקדמת ובעל דגמי הספורט מסדרת V, אנחנו שמחים על ההזדמנות להירתם ולעזור בקידום הספורט המוטורי בישראל. אנחנו מזהים דרישה גוברת לפיתוח והסדרה של התחום ונמשיך לתרום לקידומו " .

   

   

  עבור לתוכן העמוד