מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מערכת התרעה חדשה MOVON TOP

  16/07/2017
  הגדל

  א.ד.י מערכות, מהמובילות בישראל בתחום ייבוא, שיווק והתקנה של מוצרים חכמים לרכב, מייצגת בישראל באופן בלעדי את תאגיד "MOVON" מדרום קוריאה.

  א.ד.י. מערכות, ממשיכה את תנופת הפעילות שלה בתחום מערכות בטיחות לרכב ותשיק באמצע חודש יולי את הדור הבא בתחום מערכות בטיחות לרכב המסייעות מפני תאונות דרכים, מערכת: MOVON TOP. המערכת החדשה היא מערכת בטיחות דוברת עברית, היחידה מסוגה המתריעה עם כיבוי מנוע הרכב, מפני שכחת ילדים ברכב והיחידה עם מצלמת דרך מובנת לתיעוד מהלך הנסיעה .

  מערכת MOVON TOP כוללת בנוסף להתרעה על התנגשות ברכב שמלפנים (FCW) והתרעה על סטייה ממסלול הנסיעה (LDW) זיהוי והתרעה מפני התנגשות בהולכי רגל (PCW). בנוסף, המערכת אופציית התקנת מצלמה פנימית המיועדת לצלם את פנים הרכב ו/או את מסלול הנסיעה האחורי של הרכב, כמו-כן יש למצלמה אופציה להקלטה קולית. מערכת ''MOVON TOP'' הינה מערכת בטיחות בטכנולוגיה מתקדמת המסייעת למניעת תאונות דרכים, מצוידת במצלמה המותקנת על גבי השמשה הקדמית והינה המערכת היחידה בישראל המשלבת מצלמת DVR   לתיעוד מהלך הנסיעה ומערכת התראה WAKE UP CALL  עם תחילת נסיעת הרכב שלפנים. 

  מערכתMOVON TOP פועלת באמצעות סריקה של תוואי הכביש במהלך הנסיעה ומתריעה ומסבה את תשומת לב הנהג בעזרת התרעות קוליות וויזואליות.

  א.ד.י. מערכות, מעניקה אחריות של 3 שנים למערכת. מערך השירות מבוסס על מוקד השירות של החברה הפעיל 24/7 ורשת תחנות ההתקנה בפריסה ארצית.

  בהעדר תקן עולמי לפונקציית ההתרעה מפני התנגשות בהולכי רגל (PCW ) החליט תאגיד MOVON להזמין בדיקת היתכנות מקצועית ממכון הבדיקותKATECH בקוריאה המתמחה בבדיקות איכות של רכיבים לרכב. בדיקת היתכנות הפונקציה נבדקה בהתאם לפרוטוקול הבדיקות של מכון EROU NCAP המפורסם שהינו הסמכות העולמית המקובלת לקביעת כוכבי בטחון לרכבים המיובאים לארץ, המערכת עמדה בכל הדרישות בבדיקה. מערכתmovon top מיועדת בעיקר לשוק ה- PDI ויבואני הרכב, אך תשווק גם בשוקAFRE MARKET.

  Movon 3LF שהושקה לפני מספר חודשים מיועדת לשוק ה-ARTER MARKET והיא עומדת בכל הדרישות של משרד התחבורה בקשה לנוהל 142 לרכבים מעל 3.5 טון וגם בנוהל החדש (שעדין לא התפרסם) שבו כל רכב משנת 2000 שיתקין מערכת בטיחות יקבל החזר של 1,500 ₪ במהלך 3 שנים כהנחה על אגרת הרכב. המחיר של מערכת 'MOVON TOP בישראל יהיה כ-2,690 ₪ כולל מע"מ, התקנה ואחריות ל-36 חודשים.

   

   

  עבור לתוכן העמוד