מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  גרסה נוספת לסופרב בישראל

  6/05/2017
  הגדל

  חברת צ'מפיון מוטורס החלה בימים אלו בשיווק גרסה חדשה של הסופרב בישראל, Superb Sportlineהמציעה גרסת ספורט אלגנטית ייחודית.

   

  לאחר שפתרה את בעיית הביקוש, וצמצמה משמעותית את זמן ההמתנה לרכב, עם חלק מהדגמים במלאי זמין ומועד אספקה של מספר ימים, סקודה ישראל מתפנה להשיק גרסה חדשה למכונית המנהלים הפופולרית. ה- SuperbSportlineמציעה פרשנות ספורטיבית אלגנטית לדגם המנהלים של סקודה וזהו דגם הסופרב המאובזר ביותר בארסנל הדגמים של סקודה.

   

  עיצוב-ה- Superb Sportlineמאופיינת במראה ספורטיבי הכולל חיצונית שילוב צבעים, כשעל הפגוש, בתי המראות, מוצע צבע שחור בוהק, לצד זכוכית כהה מבריקה, וחישוקי 19', זאת לצד עיטורים ספורטיביים של רמת הגימור. את המראה החיצוני משלים גג שמש פנורמי כהה לכל אורך הגג, זוג מפלטים אובליים גלויים גם תא הנוסעים קופץ מדרגה עם תיפורי עור יוקרתיים כסופים, פסי קרבון הנמתחים לאורכה של הקונסולה המרכזית, גימורי אלומיניום מוברש בדלתות ובדשבורד, זאת לצד תאורת LED ambientב- 10 צבעים.

   

  מנוע-ה- Superb Sportlineמציעה מנוע 2.0 ליטר עם 280 כ"ס המושגים בין 5,600 - 6,500 סל"ד ומומנט שיא של 35.7 קג"מ המושגים בין 1,700 סל"ד ל- 5,600 סל"ד, ביצועי מנוע זה מאיצים ב 5.8 שניות מ- 0 ל- 100 קמ"ש ומזכים את רכב זה בתואר הסקודה המהירה אי פעם. כ"ס. המנוע משודך לתיבת הילוכים DSGבת שישה הילוכים. תצרוכת דלק המשולבת של גרסה זו עומדת על 7.1 ליטר ל- 100 ק"מ. חווית הנהיגה מועצמת עוד יותר בזכות מערכת ה- DCCהמאפשרת שילדה דינמית עם התאמה אופטימאלית של התנהגות הרכב לאופי הנהיגה או למצב הכביש - בזכות 5 מצבי נהיגה שונים הקיימים במערכת: מספורטיבית ודינמית עד למהירות שיוט רגועה.

   

  אבזור-ה- SuperbSportlineמגיעה עם רמת אבזור יוקרתי ספורטיבי גבוהה הכוללת בין היתר: מושב חשמלי לנהג, ריפוד מושבים מאלקנטרה בשילוב עור מלאכותי, חישוקי 19', שבע כריות אוויר, מערכת סיוע חנייה במקביל ובניצב למדרכה, בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת 3 אזורים, חיישן "דוושה וירטואלית" המיועד לפתיחת תא מטען באמצעות רגל מתחת לפגוש אחורי, גג שמש פנוראמי חשמלי עם זכוכית כהה, מערכת לזיהוי שטח מת המבוססת על רדאר אחורי, מצלמה אחורית מקורית, מפתח חכם KESSY, ומערכת שמע Cantonהכוללת 12 רמקולים עם 6 קדמיים, 4 אחוריים, רמקול בלוח המחוונים, וסאבוופר 200Wבתא המטען. בנוסף, תוצע לרוכשים חבילת עיצוב Sportlineהכוללת מיתוג על הרכב, פגוש קדמי ומסגרת גריל בשחור מבריק, תוספת פס בגריל תחתון, ספוילר אחורי בשחור מבריק, מסגרת חלונות בשחור מבריק, דיפיוזר אחורי שחור עם צמד צינורות פליטה גלויים, פנסי ערפל מושחרים, דוושות בנראות אלומיניום, תקררה פנימית שחורה, שלדה ספורטיבית הכוללת XDS, ועוד.

   

  בטיחות-הסופרב החדשה, מציעה תפיסת בטיחות המשלבת בין בטיחות אקטיבית לפאסיבית לצד מבחר טכנולוגיות בטיחות מתקדמות המציבות אותה בשורה הראשונה בסגמנט בהגנה על חיי הנוסעים. סופרב מציעה בטיחות אקטיבית ייחודית כדוגמת מערכת איתור סטייה מנתיב, מערכת בקרת עייפות, בקרת שיוט אדפטיבית הכוללת Front Assist &ndashניטור מרחק מלפנים הכולל בלימת חירום אוטומטית, מערכת לזיהוי שטח מת Blind spot detectהמיועדת לזהות שטחים שאינם נראים על ידי הנהג ולהתריע במידת הצורך, מערכת לזיהוי שטח מת המבוססת על רדאר אחורי ומונעת מהרכב לצאת מחניה במידה ורכב אחר מתקרב, פנסים עוקבי פנייה, חיישני לחץ בצמיגים ועוד.

   

  מחירים- דגם ה- Superb Sportlineיעמוד על 237,990 ₪ לדגם 2.0 220 כ"ס ו- 264,990 ₪ לדגם 2.0 280 כ"ס 4X4

   

  עבור לתוכן העמוד