מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פולקסווגן גולף חדשה

  23/04/2017
  הגדל

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן בישראל, החל בשיווק הגולף המחודשת. ארבע שנים לאחר חשיפת הדור השביעי, מציגה הגולף המחודשת מתיחת פנים הכוללת נגיעות עיצוביות, אבזור נוחות עשיר מבעבר ומערכות עזר ובטיחות מתקדמות המגיעות החל מגרסת הטרנדליין. הגולף המחודשת תוצע בישראל כנהוג, בשתי רמות גימור (טרנדליין וקומפורטליין) ובשתי גרסאות מנוע: 1.4 ליטר עם 125 כ"ס ו- 1.4 ליטר עם 150 כ"ס.

  עיצוב- הגרסה החדשה של הגולף, מציגה את שפת העיצוב המעודכנת של המותג. הפגוש קיבל מראה מחודש, עם תאורת נהיגת יום ייעודית בטכנולוגיית LED בפנסים הקדמיים. הגריל התחתון נמתח לרוחב הפגוש עם פס כרום המעטר המפריד בינו לבין הפגוש העליון למראה אלגנטי, כשפנסי הערפל תוחמים את מראה הפגוש החדש משני צדדיו. מראות הצד מתכווננות, מחוממות ומתקפלות חשמלית עם זיכרונות. הפנסים האחוריים בטכנולוגיית LED והגלגלים מוצעים כסטנדרט בחישוקי סגסוגת מעוצבים בקוטר 15". בעיצוב הפנים נשמר קו העיצוב האלגנטי של הגולף והשתלב אבזור טכנולוגי מתקדם.

  מנוע והילוכים- בזכות טכנולוגיית ה-TSI מציעה הגולף המחודשת מנוע עם הספק גבוה ביחס למשקל ולנפח, מומנט גבוה בסל"ד נמוך, צריכת דלק נמוכה ושיעור פליטת מזהמים מופחת. רמת הגימור טרנדליין מוצעת עם מנוע 1.4 ליטר TSI, עם הספק של 125 כ"ס ומומנט מירבי של 20.4 קג"מ, מנוע זה מספק תאוצה מאפס למאה ב-10 שניות בלבד וצריכת דלק משולבת של 21 ק"מ לליטר. במנוע זה משולב גיר DSG עם שבעה הילוכים. רמת הגימור הבכירה, קומפורטליין, מוצעת עם גרסת 1.4 ליטר טורבו TSI, הספק של 150 כ"ס, עם מומנט מירבי של 25.5 קג"מ. תאוצה מאפס למאה ב-8.2 שניות בלבד ומשודך לגיר DSG בן שבעה הילוכים.

  בטיחות- הגולף החדשה מציעה אבזור בטיחות מתקדם כבר מרמת הגימור טרנדליין וכוללת: מערכת בקרת שיוט אדפטיבית (ACC – Adaptive Cruise Control); מערכת Front Assist לשמירה וניטור מרחק מלפנים ומערכת בלימה אוטומטית בעיר - Autonomous Emergency Braking System. מערכות אלו נוספות למערכות הבטיחות המוכרות: 7 כריות אוויר, מערכת E.S.C - Electronic Control, מערכת XDS - נעילת דיפרנציאל אלקטרונית לשיפור אחיזת הכביש, מערכת A.B.S Anti-Locking Break System, מערכתT.C.S Traction Control System , מערכת העזר לבלימה B.A.S - Brake Assist System, מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים הכוללת נורית התראה, מערכת Auto Hold Function ועוד.

  אבזור- רמת הגימור טרנדליין, מציעה מערכת בקרת אקלים "קלימטרוניק" מפוצלת לשני אזורים נהג ונוסע, מערכת מולטימדיה Composition Media עם מסך מגע "8, מערכת APP Connect לחיבור לטלפון הנייד באמצעות CarPlay או Android Auto, 8 רמקולים, דיבורית BT הכוללת יכולת השמעת אודיו, חיבור שקע AUX, שקע USB, גלגל הגה וידית הילוכים עם ציפוי עור ותא כפפות מקורר.

  רמת הגימור קומפורטליין מציעה, בנוסף לאבזור ברמת הטרנדליין, גם מערכת KeyLess מלאה לגישה והנעה ללא מפתח, תאורת חניה אוטומטית, חיישן גשם, חלון גג פנוראמי עם הפעלה חשמלית והטיה אנכית, מושבי Comfort קדמיים עם תמיכה לגב התחתון וכיוון לגובה ועומק, מגירת אחסון מתחת למושב הקדמי בצד הנוסע, עיטורי כרום בקונסולה מרכזית וחישוקי סגסוגת 16" מדגם HITA.

  עמית בן דוד, מנהל חטיבת פולקסווגן בצ'מפיון מוטורס: "הגולף החדשה לוקחת עוד צעד קדימה את הנוסחה המנצחת שהציג בארץ הדור השביעי של הרכב. לצד מנועים עוצמתיים בנפח 1.4 ליטר טורבו, התווספו מערכות נוחות ואבזור, כשמערכות הבטיחות מגיעות כעת כבר בגרסת הטרנדליין, כולל טכנולוגיית בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת בלימה אוטונומית המוכרת מקטגוריות גבוהות יותר. לאור העובדה שהצלחנו אף לשמר מחיר אטרקטיבי אין לנו ספק כי הגולף מציעה את אחת התמורות הטובות והאיכותיות בשוק הרכב היום".

   

  עבור לתוכן העמוד