מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  בטיחות בדרך לעבודה

  9/04/2017
  הגדל

  מתוך מטרה להפחית את מספר ההרוגים בתאונות דרכים בדרכם לעבודה, מפעילה עמותת אור ירוק, תכנית הסברה ייחודית בנושא בטיחות בדרכים במקומות עבודה בכל רחבי הארץ.

  מטרת התכנית, להפוך את סביבת העבודה ואת הארגון למקום המקדם את נושא הבטיחות בדרכים. הכל כדי לשמור על חיי העובדים ובני משפחותיהם. נכון לחודש מרץ 2017, כאלף ארגונים ומקומות עבודה מפעילים את תכנית עמותת אור ירוק לבטיחות בדרכים, בהם מודרכים מאות אלפי עובדים מדי שנה. התוכנית מותאמת לכל ארגון על פי צרכיו ודרישותיו וללא תשלום. אור ירוק "תופרת" עבור הארגון תכנית ייחודית המעניקה לעובדים את הכלים והידע שיאפשרו להם לנהוג בטוח יותר ולהגיע ליעד בשלום. מתנדבי אור ירוק שמגיעים למקומות העבודה, נותנים בין היתר הרצאות לעובדים בנושאים כמו הסחת דעת, מהירות מופרזת, עייפות, חגורות בטיחות, אלכוהול, טכנולוגיות ברכב, מצבי תנועה מורכבים ועוד. כמו כן, נותנים המתנדבים טיפים להורים העובדים, כיצד להימנע משכחת ילדים ברכב. בנוסף עמותת אור ירוק מכשירה נאמני בטיחות בדרכים או "עמיתים מתנדבים בארגון" שמופקדים על הנושא במשך כל ימות השנה בתוך מקום העבודה. 

  ארז קיטה, מנכ"ל עמותת אור ירוק: "נושא הבטיחות בדרכים נוגע לכל אחד ואחת מאתנו ולכן עמותת אור ירוק מקדמת את הסברתו בקרב אוכלוסיות שונות. לאור העלייה המשמעותית במספר ההרוגים בתאונות הדרכים בשנים האחרונות, אין ספק כי יש צורך בפעילויות הסברה רבות ככל האפשר בכדי למנוע הרוגים נוספים".

   

   

  עבור לתוכן העמוד